„Trakai“ mažiau eksperimentavo ir iškovojo pergalę

fkt.lt nuotr.

Naujajam A lygos sezonui besiruošiantys „Trakų“ futbolininkai Marijampolės ARVI manieže 3:1 nugalėjo latvių „Daugavpils“ ekipą bei priešsezoninėse rungtynėse iškovojo trečią pergalę iš keturių. Po įvartį nugalėtojams pelnė Donatas Kazlauskas, Dovydas Virkšas ir Vytautas Lukša.

„Trakų“ vyriausiasis treneris Aurelijus Skarbalius pirmąkart rungtynes pradėjo stipriausia (ne eksperimentine) sudėtimi, o antrajame kėlinyje padarė tik tris keitimus.

„Žaidėjams reikia pratintis žaisti po 90 minučių. Be to, laikas ieškoti tos sudėties, su kokia pradėsime ir naująjį sezoną“, – po dvikovos sakė A. Skarbalius, pripažinęs, kad pirmasis rungtynių kėlinys buvo geriausias per visą parengiamąjį ciklą.

Galingai pradėję rungtynes, jau po penkiolikos minučių riteriai pirmavo 2:0. Abiem atvejais kamuolį į baudos aikštelę perdavė Mindaugas Grigaravičius, o ten, pirmu atveju – D. Virkšas numetė kamuolį D. Kazlauskui ir šis įmušė įvartį, antru – D. Kazlauskas atmetė kamuolį D. Virkšui ir šis padvigubino skirtumą.

„Po ligos dar beveik nesitreniravau, tai buvo labai sunku. Vis tik, pozityvu, kad šiandien pagaliau gerai palaikėme kamuolį, aštrinome atakas, mušėme įvarčius“, – po rungtynių kalbėjo D. Kazlauskas.

Nepaisant tokios sėkmingos pradžios, A lygos prizininkai nė kiek nestabdė ir toliau kontroliavo situaciją aikštėje. Itin aktyviai žaidė įvarčių autoriai bei krašte nuolat varžovus į neviltį varęs Valdemaras Borovskis.

Po pertraukos žaidimo tempas kiek sumažėjo, vis tik „Trakų“ kamuolio kontrolė ir toliau nekėlė klausimų. Sužaidus valandą nuo dvikovos pradžios į aikštę žengė V. Lukša. Nesužaidės nė minutės, savo sąskaitoje jis jau turėjo įvartį. Per likusį pusvalandį, „Trakų“ veteranas buvo vienas pastebimiausių aikštėje.

Dvikovai besibaigiant, garbės įvartį pelnė ir „Daugavpils“ futbolininkai, įspūdingu tolimu smūgiu nepalikę jokių šansų Tomui Švedkauskui.

Kitas rungtynes „Trakai“ antradienį Marijampolėje žais su Alytaus DFK „Dainava“, trečiadienį – su Suvalkų „Wigry“, penktadienį Gardine – su „Neman“ ekipa.

„Trakų“ sudėtis: T. Švedkauskas, V. Borovskis, J. Januševskis, R. Šveikauskas, A. Levšinas, M. Ramanauskas, D. Virkšas, M. Grigaravičius (71 min. S. Čyžas), D. Kazlauskas, L. Traore (71 min. R. Filipavičius), T. Moffi (62 min. V. Lukša).