+
1 turas / Kov 05 18:00 , Vilnius
1 turas / Kov 06 13:00 , Telšiai
1 turas / Kov 06 15:00 , Marijampolė
1 turas / Kov 07 13:00 , Kaunas
1 turas / Kov 07 15:00 , Marijampolė
2 turas / Kov 12 18:00 , Vilnius
2 turas / Kov 13 13:00 , Kaunas
2 turas / Kov 13 15:00 , Vilnius

Traumą patyręs „Panevėžio“ vartininkas pasiruošęs žaisti

Traumą patyręs „Panevėžio“ vartininkas pasiruošęs žaisti
Elvio Žaldario nuotr.

Pirmosios šio sezono A lygos rungtynės nesėkmingai susiklostė ne tik „Panevėžio“ klubui, bet ir komandos vartininkui Rafaeliui Broetto.

Vilniaus „Žalgirio“ ir „Panevėžio“ komandų susitikime jau 9-ąją mačo minutę po Liviu Antalio perdavimo iš kairiojo krašto Richlordas Enninas smūgiu vienu lietimu pelnė pirmą įvartį, tačiau tuo svečių bėdos nesibaigė.

Po susidūrimo su kanadiečiu traumą patyrė ir į ligoninę buvo išvežtas vienas iš „Panevėžio“ lyderių vartininkas R. Broetto. Greitosios pagalbos ligoninėje atlikus išsamius tyrimus, paaiškėjo, kad žaidėjo trauma nėra labai rimta.

Medikai nustatė lengvą smegenų sutrenkimą ir futbolininkui rekomendavo tris dienas vengti krūvių ir gerai pailsėti.

Po medikų apžiūros R. Broetto iš karto buvo paleistas iš ligoninės ir kartu su komanda grįžo į Panevėžį. Paprašytas pakomentuoti tą epizodą, vartininkas teigė, jog viskas įvyko labai greitai.

„Ir aš, ir „Žalgirio“ žaidėjas siekėme kamuolio, o tada ir įvyko tas nelemtas susidūrimas. Varžovų futbolininko aš nė kiek nekaltinu. Tai buvo grynai žaidybinis epizodas, kuris man baigėsi nesėkmingai“, – sakė brazilas.

Pasak paties futbolininko, jis šiuo metu jaučiasi gerai.

„Jau nuo trečiadienio visa jėga treniruojuosi su komandos draugais. Šiuo metu jaučiuosi gerai ir traumos pasekmių nejaučiu.

Trokštu kuo greičiau grįžti į aikštelę. Esu pasiruošęs padėti savo komandai šį šeštadienį įvyksiančiame susitikime su Gargždų „Banga“, – kalbėjo pagrindinis „Panevėžio“ klubo vartininkas.