3 turas / Kov 15 , Vilnius
4 turas / Kov 18 , Kaunas
4 turas / Kov 18 , Marijampolė
4 turas / Kov 19 , Panevėžys
4 turas / Kov 19 , Šiauliai
4 turas / Kov 19 , Vilnius
Tiesiogiai 5 turas / Kov 31 18:00 , Gargždai
Tiesiogiai 5 turas / Bal 01 13:00 , Panevėžys
Tiesiogiai 5 turas / Bal 01 15:00 , Telšiai
Tiesiogiai 5 turas / Bal 01 17:00 , Vilnius
Tiesiogiai 5 turas / Bal 02 17:55 , Marijampolė
Tiesiogiai 6 turas / Bal 04 18:00 , Kaunas
Tiesiogiai 6 turas / Bal 04 18:00 , Šiauliai
Tiesiogiai 6 turas / Bal 05 18:00 , Kaunas

Turo rinktinėje išsiskiria sūduviečiai

Turo rinktinėje išsiskiria sūduviečiai
Vytauto Kuralavičiaus nuotr.
„Optibet A lygos“ 2-ojo turo rinktinėje išsiskiria sėkmingai pasirodę Marijampolės „Sūduvos“ atstovai.

Giedrius Zenkevičius (Marijampolės „Sūduva“): Svajonių debiutas – taip galima įvertinti šio marijampoliečio pasirodymą. Pergalingame mače prieš Kauno rajono „Hegelmann“ ekipą G. Zenkevičius išsaugojo „sausus“ vartus bei atrėmė 5 smūgius.

Žygimantas Baltrūnas (Marijampolės „Sūduva“): 21-erių marijampolietis sužaidė savo geriausią mačą „Optibet A lygoje“. Dešiniajame krašte rungtyniavęs kairiakojis Ž. Baltrūnas laimėjo 65 proc. dvikovų (11/17), perėmė 8 kamuolius bei atliko įspūdingą spurtą susitikimo pabaigoje. 

Kipras Kažukolovas (Vilniaus „Žalgiris“): Nuo pat sezono pradžios žaidžiantis vidurio gynėjas taikliu smūgiu galva išplėšė savo komandai pergalę prieš Gargždų „Bangą“. Be to, K. Kažukolovas sugrąžino ekipai 16 kamuolių ir perdavimus atliko 94 proc. taiklumu – 77/82.

Linas Klimavičius („Panevėžys“): Kitas į Lietuvos rinktinę pakviestas futbolininkas taip pat praėjusią savaitę žaidė puikiai. Panevėžietis prie pergalės prieš Vilniaus „Riterius“ pridėjo įvartį, laimėjo 13 dvikovų iš 17 (76 proc.) ir sugrąžino komandai 14 kamuolių.

Joelis Bopesu (Vilniaus „Žalgiris“): Kairiojo krašto gynėjas dvikovoje prieš „Bangą“ sėkmingai tvarkėsi su užduotimis gynyboje ir aktyviai jungėsi į atakas. J. Bopesu sugrąžino ekipai 12 kamuolių, atliko ne vieną gerą perdavimą iš krašto bei išsiskyrė rezultatyviu perdavimu.

Jeffrey Sarpongas („Panevėžys“): 34-erių futbolininkas iš Nyderlandų demonstruoja puikią sportinę formą. J. Sarpongas vėl buvo aštrus puolant, atliko sėkmingus driblingus bei išpildė standartines situacijas – po dviejų iš jų „Panevėžys“ pelnė įvarčius.

Wandersonas Melo („Panevėžys“): Į starto sudėtį sugrįžęs vidurio saugas pasinaudojo savo šansu bei pasirodė solidžiai. W. Melo atliko net 5 smūgius į vartus, iš kurių vienas virto įvarčiu bei buvo aktyvus dvikovose – 13/24 (54 proc.).

Stanislavas Sorokinas (Alytaus DFK „Dainava“): Saugas iš Ukrainos svariai prisidėjo prie pirmosios dainaviečių pergalės šiemet. S. Sorokinas atliko 3 smūgius į vartų plotą, iš kurių vienas virto realizuotu baudiniu, taip pat saugas perėmė 6 kamuolius ir sėkmingai juos skirstė – 33/38, 87 proc.

Jevhenas Protasovas (Marijampolės „Sūduva“): Antrą sezoną Marijampolėje žaidžiantis saugas išlindo iš praėjusių metų šešėlio. Dar vienas puikus pasirodymas: pelnytas įvartis, dar 2 smūgiai į vartų plotą bei 80 proc. perdavimų taiklumas – 16/20.

Oleksijus Zbunis (Marijampolės „Sūduva“): Marijampolės ukrainiečių trio veda komandą į priekį ir atakose atrodo labai aštriai. O. Zbunis išprovokavo baudinį, įmušė įvartį bei taip pat išsiskyrė labai geru perdavimų taiklumu – 18/22, 82 proc.

Ariagneris Smithas („Panevėžys“): Nikaragvos rinktinės puolėjas vėl pasižymėjo aktyvumu tarp atakuojančių žaidėjų 2-ajame ture. A. Smithas sėkmingai spaudė varžovus, atliko 2 smūgius į vartų plotą bei išsiskyrė rezultatyviu perdavimu.