16 turas / Bir 21 , Gargždai
16 turas / Bir 22 , Jonava
16 turas / Bir 22 , Šiauliai
16 turas / Bir 22 , Vilnius
17 turas / Bir 25 , Panevėžys
17 turas / Bir 25 , Vilnius
Tiesiogiai 17 turas / Bir 26 15:00 , Telšiai
Tiesiogiai 17 turas / Bir 26 17:55 , Marijampolė
Tiesiogiai 17 turas / Bir 26 20:00 , Kaunas
Tiesiogiai 18 turas / Lie 01 19:00 , Vilnius
Tiesiogiai 18 turas / Lie 02 16:00 , Jonava
Tiesiogiai 18 turas / Lie 02 18:00 , Gargždai
Tiesiogiai 18 turas / Lie 02 20:00 , Vilnius
Tiesiogiai 18 turas / Lie 03 17:55 , Šiauliai

Turo rinktinėje išsiskiria Vilniaus ir Gargždų komandų atstovai

Turo rinktinėje išsiskiria Vilniaus ir Gargždų komandų atstovai
Elvio Žaldario nuotr.

„Optibet A lygos“ 15-ojo turo rinktinėje išsiskiria sėkmingai rungtyniavę Vilniaus „Žalgirio“ ir Gargždų „Bangos“ futbolininkai.

Edvinas Gertmonas (Vilniaus „Žalgiris“): Čempionai Panevėžyje žaidė išties sudėtingas rungtynes ir antrame kėlinyje turėjo nemažai darbo besigindami. Solidus E. Gertmono žaidimas standartinių padėčių metu ir atremti smūgiai leido išvengti „Panevėžio“ sugrįžimo į kovą.

Ernestas Stočkūnas (Gargždų „Banga“): Gargždiškiai 15-ajame ture pateikė netikėtumą bei išlaikė vartus „sausus“. Dešiniajame krašte žaidžiantis ir aktyviai į atakas besijungiantis E. Stočkūnas atliko 3 smūgius į vartus bei laimėjo 55 proc. dvikovų.

Nemanja Ljubisavljevičius (Vilniaus „Žalgiris“): Legionierius iš Serbijos eilinį kartą pasirodė užtikrintai. Mače su „Panevėžiu“ N. Ljubisavljevičius laimėjo visas 7 dvikovas „ant žemės“ ir visas 4 oro dvikovas, taip pat perimdamas 6 kamuolius.

Mauricio Pinto (Gargždų „Banga“): Į rikiuotę grįžes brazilas netruko sugrįžti į starto sudėtį ir puikiai pasirodė akistatoje prieš Kauno rajono „Hegelmann“ ekipą. M. Pinto išprovokavo 3 pražangas, laimėjo 79 proc. dvikovų ir perėmė 8 kamuolius.

Petaras Mamičius (Vilniaus „Žalgiris“): Kairiajame gynybos krašte žaidžiančiam kroatui irgi teko nemažai pasidarbuoti prie savo vartų. Žalgiriečiui tas pavyko: P. Mamičius laimėjo 58 proc. dvikovų, perėmė net 11 kamuolių bei išsiskyrė smūgiu į vartų plotą.

Modestas Vainikaitis (Gargždų „Banga“): Epizodiškai šiame sezone rungtyniaujantis „Bangos“ futbolininkas tapo esminiu mačo herojumi. Po keitimo į kovą mestas M. Vainikaitis išradingu smūgiu kulnu ne tik pelnė savo pirmą įvartį Lietuvos čempionate, bet ir išplėšė pergalę.

Danielis Romanovskis (FA „Šiauliai“): Akivaizdu, kad šiemet Vilniaus „Riteriai“ saugui yra dėkingas varžovas – vilnietis po įvartį pelnė abiejuose frontuose. D. Romanovskis praėjusios savaitės susitikime išprovokavo net 6 pražangas bei laimėjo 67 proc. dvikovų.

Ivo Brazas (Telšių „Džiugas“): Rezultatyviausias Telšių komandos žaidėjas vėl priminė apie save. Portugalas susidūrime su Marijampolės „Sūduva“ pelnė įvartį, smūgiu galva sukirto kamuolį į skersinį, išprovokavo 3 pražangas bei atliko vieną „raktinį“ perdavimą.

Kule Mbombo (Marijampolės „Sūduva“): Gana retai dvikovose dalyvaujantis legionierius iš Kongo Demokratinės Respublikos Telšiuose pasiekė puolėjo tikslus. K. Mbombo pelnė įvartį pirmame kėlinyje, po pertraukos realizavo Saido Hamuličiaus uždirbtą baudinį ir tiksliai atliko 22 perdavimus iš 23.

Renanas Oliveira (Vilniaus „Žalgiris“): Vis labiau įsibėgėjantis puolėjas iš Brazilijos po dvikovos Panevėžyje tapo rezultatyviausiu „Žalgirio“ žaidėju. Aukštaitijos sostinėje R. Oliveira sužaidė geriausią sezono mačą, pelnydamas dublį ir labai prisidėdamas prie svarbios čempionų pergalės.

Michaelas Thuique („Kauno Žalgiris“): Laikinosios sostinės komanda rungtynių su „Jonava“ antrame kėlinyje įjungė aukštą pavarą puolime bei nepaliko šansų varžovams. M. Thuique iš viso atliko 5 smūgius į vartus, pelnė įvartį bei atliko dar vieną rezultatyvų perdavimą.