Tiesiogiai 11 turas / Bal 28 13:00 , Kaunas
Tiesiogiai 11 turas / Bal 28 15:00 , Gargždai
Tiesiogiai 11 turas / Bal 28 17:00 , Marijampolė
Tiesiogiai 11 turas / Bal 28 19:00 , Alytus
Tiesiogiai 12 turas / Geg 01 15:00 , Šiauliai
Tiesiogiai 12 turas / Geg 01 17:00 , Vilnius
Tiesiogiai 12 turas / Geg 02 18:00 , Telšiai

U-19 rinktinė draugiškose rungtynėse įveikė „Stumbrą“

Lietuvos vaikinų iki 19 metų rinktinė optimistiškai pradėjo pasiruošimą  Europos čempionato atrankos turnyrui Portugalijoje. Trenerių Dariaus Butkaus ir Svajūno Česnulio suburta komanda, kurios branduolį sudaro Elitinės jaunių lygos žaidėjai, 2:0 (2:0) įveikė Kauno „Stumbrą".

Įvarčiai buvo pelnyti pirmajame kėlinyje. 22 minutę jaunuoliai įsiveržė į priekį po Marko Kardoko įvarčio. Persvarą 35 minutę padvigubino Aurimas Jurgelevičius.

Antrajame kėlinyje pasirodė 4 žaidėjai, o daug jėgų išliejusi rinktinė išsaugojo pergalingą rezultatą.

„Netikėjom dar prieš rungtynes, kad galim laimėti, bet išėjome į aikštę labai užsivedę ir mūsų noras buvo didesnis laimėti šiandien. Jeigu dirbsi sunkiai, kovosi iki pat galo ir tikėsi pergale, viskas yra įmanoma“, – į jaunimo futbolo fanus kreipėsi puolėjas Paulius Obolevičius.

„Žaidėme drausmingai, stengėmės vykdyti trenerio nurodymus ir išplėšėme pergalę. Nustebino, kad komanda gana sėkmingai laikė kamuolį, išėjo į aikštę užsivedusi, o patobulėti dar reiktų su tikslesniais perdavimais ir komandiniu susižaidimu“, – pažymėjo krašto gynėjas Vilis Grigaitis.

Lietuvos vaikinų U-19 rinktinės sudėtis: Marius Adamonis, Domas Levišauskas, Sigitas Olberkis, Vilis Grigaitis, Romualdas Blaževičius, Klaidas Janonis, Edvinas Kloniūnas (60 min. Martynas Vasiliauskas), Deividas Šešplaukis (75 min. Rokas Mikuckis), Aurimas Jurgelevičius, Eligijus Jankauskas (65 min. Svajūnas Čyžas), Markas Kardokas (55 min. Paulius Obolevičius).

„Stumbro“ komanda į „SMScredit.lt A lygos“ kovas sugrįžta ateinantį sekmadienį, spalio 18 d., kuomet išvykoje rungtyniaus prieš „Trakus“.