Tiesiogiai 14 turas / Geg 19 17:00 , Telšiai
Tiesiogiai 14 turas / Geg 19 18:25 , Vilnius
Tiesiogiai 15 turas / Geg 24 19:00 , Marijampolė
Tiesiogiai 15 turas / Geg 25 16:00 , Kaunas
Tiesiogiai 15 turas / Geg 25 19:00 , Panevėžys
Tiesiogiai 15 turas / Geg 26 17:00 , Gargždai

Uostamiesčio derbyje pranašesnis buvo „Atlantas“ (komentarai)

„Atlantas“ laimėjo trečiajį iš eilės Klaipėdos derbį ir per trejas rungtynes įvarčio nepraleido. Atlantiečiai „SMScredit.lt A lygos“ XXIX-ojo turo dvikovoje 3:0 (0:0) įveikė „Klaipėdos granitą“. Konstantino Sarsanijos auklėtiniai iškovojo 13-ąją pergalę ir pagal pelnytus taškus susilygino su Marijampolės „Sūduva“. Granitiečiai šiame sezone patyrė 13-ąjį pralaimėjimą ir turnyro lentelėje užima 7-ąją vietą.

Nors pirmajame rungtynių kėlinyje įvarčių nebuvo pelnyta, tačiau puikių progų pasižymėti turėjo abi ekipos. 5-ąją minutę Tadas Eliošius įsiveržė į baudos aikštelę ir numetė kamuolį Skirmantui Rakauskui, tačiau puolėjo smūgiuotą kamuolį sugavo vartininkas Tadas Norbutas.

Netrukus kilo didelis pavojus kitoje aikštės pusėje. Granitiečiai surengė puikią ataką kairiuoju kraštu, po perdavimo į baudos aikštelę Aurimas Jurgelevičius atsidūrė vienas prieš vartus, bet iš labai dėkingos situacijos į juos nepataikė. Daugiau aštrių epizodų Roberto Poškaus auklėtiniai pirmajame kėlinyje nesukūrė.

Savo ruožtu „Atlantas“ atakavo daug ir aštriai. Savo meistriškumą ne kartą buvo priverstas rodyti „Klaipėdos granito“ vartų sargas T.Norbutas. Vartininkas ne kartą gelbėjo savo komandą nuo pavojingų šeimininkų smūgių bei perdavimų į baudos aikštelę. Visgi svečių gynyba atsilaikė ir neleido varžovams išsiveržti į priekį pirmoje rungtynių pusėje.

Iš karto po pertraukos atlantiečiai pasiuntė kitą miesto komandą į nokdauną. 46-ąją minutę Ovidijus Verbickas atliko perdavimą S.Rakauskui, kuris įsiveržė į baudos aikštelę ir smūgiavo tiksliai. Tai buvo pirmasis jaunojo futbolininko įvartis šiame „SMScredit.lt A lygos“ sezone.

Išsiveržę į priekį „Atlanto“ futbolininkai stengėsi padvigubinti rezultatą. Du kartus pavojingai smūgiavo T.Eliošius, į vartų stačiakampį nepataikė ir aktyviai rungtyniavęs Donatas Kazlauskas. Po kelių minučių savo komandą išgelbėjo T.Norbutas, kurio neįveikė prieš jį išbėgęs D.Kazlauskas.

Nors 58-ąją minutę „Klaipėdos granito“ gretose į aikštę po keitimo žengė žaidžiantysis komandos treneris Robertas Poškus, tačiau granitiečiams aštrumo atakose taip pat stigo.

Paskutiniai dvikovos akcentai buvo sudėti mačo pabaigoje. 83-iąją minutę O.Verbickas suklaidino kelis varžovus ir puikiai smūgiavo į tolimąjį vartų kampą. Po šešių minučių grubiai suklydo granitiečių gynėjas, „Atlanto“ futbolininkai pabėgo į greitą kontrataką ir jos smaigalyje atsidūręs T.Eliošius užtikrintai nuginklavo T.Norbutą.

Skirmantas Rakauskas („Atlantas"): „Džiugu, kad laimėjome. Įmušiau pirmąjį įvartį, labai smagu dėl to. Labai to norėjau, pastatė į puolimą, kamuolys atšoko - pasistabdžiau ir įmušiau. Svarbiausia - pergalė. Galvojau ant suoliuko sėdėsiu, bet pastatė į puolimą, buvo netikėta".

Treneris Konstantinas Sarsanija („Atlantas"): „Aš manau, jog rungtynės mums buvo sunkios. Tai derbis ir visi nori įrodyti, kas yra geresni. „Klaipėdos granitas" stengėsi, užmezgė kovą. Rungtynių pradžioje atliko dvi geras atakas, kai galėjo įmušti. Daugiau momentų pas juos nebuvo. Jie labai įnirtingai priešinosi, tačiau D.Kazlauskas ir T.Eliošius kartu galėjo įmušti bent aštuonis įvarčius, tada mums būtų paprasčiau. Kai neišnaudojame progų pasidaro sunku, tenka iki antrojo įvarčio rungtyniauti su įtampa. Įtemptos rungtynės, džiaugiuosi, kad vaikinai rimtai nusiteikė, mes laimėjome pelnytai ir rezultatas galėjo būti dar didesnis".

Aurimas Jurgelevičius („Klaipėdos granitas"): „Pirmas kėlinys - normalus. Turėjome momentų. Antrame kėlinyje pasėdome, nes 30-ąją sekundę gavome įvartį. Truputį pasimetėme ir po to taip gavosi. Pirmą kėlinį apylygiai žaidėme, ir mes turėjome momentų, ir jie, o antrame kėlinyje „Atlantas" demonstravo geresnį žaidimą".

Treneris Tomas Ražanauskas („Klaipėdos granitas"): „Blogai, kai praloši rungtynes. Dvi to pačio miesto komandos, norėjosi, kad žaidėjai įdėtų daugiau širdies - ko mes su treneriu pasigedome. Niekas nekaltina, kai praloši rungtynes, bet yra skirtumas kaip jas praloši. Manau, kad šiandien buvo diena, kai jie pralošė be charakterio. Derbis - norėtųsi daugiau atsidavimo iš kiekvieno. „Atlantas" laimėjo lengvai, pelnytai - belieka juos pasveikinti su pergale".