17 turas / Bir 25 , Telšiai
18 turas / Bir 29 , Vilnius
18 turas / Bir 29 , Šiauliai
18 turas / Bir 29 , Panevėžys
18 turas / Bir 30 , Raudondvaris
18 turas / Bir 30 , Gargždai
Tiesiogiai 19 turas / Lie 04 19:00 , Vilnius
Tiesiogiai 19 turas / Lie 05 18:00 , Raudondvaris
Tiesiogiai 19 turas / Lie 05 18:00 , Vilnius
Tiesiogiai 19 turas / Lie 06 16:45 , Alytus
Tiesiogiai 19 turas / Lie 07 19:00 , Panevėžys
Tiesiogiai 20 turas / Lie 11 19:00 , Vilnius
Tiesiogiai 20 turas / Lie 12 20:00 , Vilnius
Tiesiogiai 20 turas / Lie 13 18:25 , Telšiai

„Uteniui“ teks atremti įpykusio „Žalgirio“ atakų laviną

„Uteniui“ teks atremti įpykusio „Žalgirio“ atakų laviną

Po netikėtos rungtynių atomazgos Kazachstane į Lietuvos čempionato ritmą sugrįžtantys Vilniaus „Žalgirio“ futbolininkai savo pyktį lies ant turnyro lentelės apačioje įstrigusio Utenos „Utenio“, o žalgirietis Donovanas Slijngardas pabrėžia, kad komandos prioritetas – kuo greičiau susigrąžinti pirmąją vietą.

„Tai bus labai sunkios rungtynės vien dėl to, kad neseniai gavome didelį emocinį smūgį tiesiai į veidą. Todėl žaisti Utenoje bus tikrai sudėtinga. Tačiau norėdami laimėti čempionatą turime būti pirmi, o tam reikia laimėti rungtynes. Turime pakilti ant kojų ir padaryti tai, ką privalome.

Praėjusiame susitikime jų namuose laimėjome 1:0, bet įvartį pelnėme tik pačioje rungtynių pabaigoje. To užtenka manyti, kad ir ši išvyka gali būti sudėtinga. Mes tai suprantame, bet važiuojame kovoti ir nugalėti.

Visi žinome, kokioje situacijoje esame. Kol kas esame treti turnyro lentelėje, nes sužaidėme dvejomis rungtynėmis mažiau nei mūsų varžovai. Norėdami susigrąžinti pirmąją vietą turime laimėti šias rungtynes. Šiuo metu tai yra pati svarbiausia užduotis.

„Utenio“ komanda niekada nėra lengvas varžovas. Visos komandos nori nugalėti „Žalgirį“, tai – lyg principo reikalas įkąsti čempionui. Mes, savo ruožtu, turime parodyti, kas esame ir parsivežti tris taškus į Vilnių.

Manau, kad varžovai daugiausia dėmesio skirs savo vartų gynybai ir lauks mūsų klaidelių, kad galėtų kontratakuoti. Tačiau turime parodyti jiems, kad esame geroje sportinėje formoje ir galime nulemti žaidimo eigą ir baigtį, nelaukdami rungtynių pabaigos. Manau, kad esame tikrai pajėgūs įveikti „Utenį“.

Po rungtynių Astanoje mes esame ne tik nusivylę, bet ir labai įpykę. Žinome, kad gyvenimas tęsiasi toliau ir turime grįžti į lygos ritmą, tad į jį norime sugrįžti pergale Utenoje. Visgi turėsime sunkiai dirbti, kad pasiektume gerą rezultatą, lengvų taškų mums niekas nedalins.

Negalime galvoti apie poilsį, turime griežtą rungtynių tvarkaraštį ir treniruočių procesą, todėl norėdami kovoti dėl čempionų vardo turime jo laikytis“, – sakė D. Slijngardas.