7 turas / Bir 28 , Kaunas
7 turas / Bir 28 , Vilnius
7 turas / Bir 28 , Panevėžys
8 turas / Lie 03 , Vilnius
8 turas / Lie 03 , Panevėžys
8 turas / Lie 04 , Marijampolė
9 turas / Lie 11 15:00 , Kaunas
9 turas / Lie 11 18:00 , Panevėžys
9 turas / Lie 12 17:00 , Vilnius
10 turas / Lie 18 13:00 , Kaunas
10 turas / Lie 19 17:00 , Panevėžys
10 turas / Lie 19 19:00 , Gargždai
11 turas / Lie 23 18:00 , Kaunas
11 turas / Lie 23 19:00 , Marijampolė

V. Borovskis: „Žaidžiame neblogai, bet vis kažko pritrūksta“

V. Borovskis: „Žaidžiame neblogai, bet vis kažko pritrūksta“
Elvio Žaldario nuotr.

Šį šeštadienį „Riteriai“ užbaigs ketvirtąjį ratą rungtynėmis su „Panevėžiu“. Ši dvikova atsakys į klausimą, kurioje vietoje bronziniai prizininkai pasitiks papildomą ratą. Ta trečioji vieta suteiks daugiau galimybių – pavyzdžiui, papildomas namų rungtynes, įskaitant ir dvikovą sostinėje su „Kauno Žalgiriu“.

„Aišku, kad tai yra svarbus motyvas, kodėl mes turime dar labiau stengtis. Kitas dalykas – mes pasiilgome pergalių. Atrodo, žaidžiame neblogai, bet vis kažko pritrūksta. Dažniausiai įvarčių. Privalome juos mušti“, – sakė komandos kapitonas Valdemaras Borovskis.

Šiuo metu „Riteriai“ „Panevėžį“ turnyro lentelėje lenkia dviem taškais, tačiau šeštadienį „Kauno Žalgirio“ komandos taškų kraitis padidės trimis taškais už neįvykusią dvikovą su iš čempionato pasitraukusiu Kauno „Stumbru“.

Kadangi „Riteriai“ su „Kauno Žalgiriu“ turi neigiamą tarpusavio balansą, tai reiškia, kad būsimose rungtynėse tik pergalė leistų išsaugoti trečiąją poziciją.

„Nemanau, kad būtinybė laimėti labai apsunkins mūsų situaciją. Pasikartosiu, mūsų situaciją labiausiai sunkina tai, kad mes vėjais iššvaistome per daug progų. Su tuo pačiu „Panevėžiu“, kai žaidėme paskutinį kartą, pralaimėjome 2:4, nors po pirmo kėlinio turėjome pirmauti kokių trijų įvarčių skirtumu. Tokie dalykai nepasimiršta, todėl faktas, kad komanda už tą pralaimėjimą norės atsirevanšuoti“, – sakė V. Borovskis.

Jau aišku, kad papildomą penktą ratą „Riteriai“ pradės su pagrindiniu savo varžovu kovoje dėl trečiosios vietos. Vienintelis neatsakytas klausimas – kur vyks rungtynės: Vilniuje ar Kaune?