27 turas / Rug 31 , Vilnius
28 turas / Rug 12 , Marijampolė
28 turas / Rug 12 , Telšiai
28 turas / Rug 13 , Gargždai
28 turas / Rug 14 , Kaunas
28 turas / Rug 14 , Šiauliai
Tiesiogiai 29 turas / Rug 19 19:30 , Alytus
Tiesiogiai 29 turas / Rug 19 19:30 , Vilnius
Tiesiogiai 29 turas / Rug 21 17:00 , Panevėžys
Tiesiogiai 29 turas / Rug 21 17:00 , Kaunas
Tiesiogiai 29 turas / Rug 21 18:25 , Gargždai
Tiesiogiai 24 turas / Rug 24 19:00 , Kaunas
Tiesiogiai 34 turas / Rug 26 18:30 , Gargždai
Tiesiogiai 34 turas / Rug 26 19:00 , Panevėžys

V.Dambrauskas: „Neklydome gynyboje ir išlaukėme savo momento“

V.Dambrauskas: „Neklydome gynyboje ir išlaukėme savo momento“

Vilniaus „Žalgiris“ iškovojo svarbią pergalę „SMScredit.lt A lygoje“, svečiuose minimaliu rezultatu 1:0 (0:0) įveikdamas Klaipėdos „Atlantą“ – vieną iš konkurentų į titulą. Įsirašę tris taškus, vilniečiai turnyro lentelėje nuo artimiausių varžovų atitrūko penkiais taškais, turėdami vienerias rungtynes atsargoje.

Komandos vyr. treneris Valdas Dambrauskas nesutiko būti sveikinamas su titulu, nes sezonas dar tik pasiekė savo vidurį ir laukia daug rungtynių.

„Malonu, kad pagavome tą vėją burėse. Grįžome po Europos ir grįžome pergalingai visas trejas rungtynes. Dėl to smagu ir tai turnyro lentelėje atsispindi. Bet laukia dar pusė trečiojo rato, visas ketvirtas ir, plius, penktas ratas. Dar atvažiuosime ir į Klaipėdą. Futbolo dievai yra negailestingi – tik atsipalaiduoji ir jie tave iš karto baudžia. Turime išlaikyti koncentraciją. Vyrai nori laimėti visas rungtynes iš eilės. Tikiuosi, apsukų nemažinsime“, – kalbėjo treneris.

Jo nuomone, Klaipėdoje nebūna lengvų rungtynių. 

„Šiandien buvo tipiškos „klaipėdietiškos“ rungtynės. „Atlantas“ davė labai kietą ir vyrišką kovą. Mes į ją įsivėlėmė. Žaidimo grožio ir kokybės buvo labai mažai. Mums niekaip nepavyko pagauti ritmo, adaptuotis prie aikštės. Gavosi taip, kad nedarėme klaidų gindamiesi, o atakoje vieno momento išlaukėme ir individualus žaidėjų meistriškumas išsprendė rungtynes savo naudai“, – sakė V.Dambrauskas.

„Žalgirio“ saugas Mantas Kuklys rungtynes apibūdino vienu žodžiu „kova“.

„Susirinkę žiūrovai matė tik kovą. Nei viena komanda nežaidėme to futbolo, kurį mokame žaisti. Daug buvo kovų, ypač aikštės viduryje. Labai smagu, kad sugebėjome laimėti. Gal aikštė buvo klampoka. Aišku, „Atlantas“ čia mums niekada neduoda žaisti. Davė gerą kovą. Turėjome atsakyti tuo pačiu, nes kaip varžovas žaidžia, taip ir tu turi žaisti. Svarbiausia šiandien – trys taškai. Einame toliau link savo tikslo“, – teigė žalgirietis.

Pasak jo, raudona kortelė padarė „meškos paslaugą“. Varžovai patikėjo, kad turi pranašumą, bet „Žalgiris“ išnaudojo netikėtumo faktorių ir įmušė įvartį.

„Kova čempionate tikrai nebaigta. Pasikartosiu ir prieš keletą metų esu sakęs, kad reikia žaisti iki paskutinių rungtynių. Dar daug rungtynių, dar čia niekas nebaigta. Dar laukia bent dvejos rungtynės su „Atlantu“, „Trakais“, trejos su „Sūduva“ – toli gražu“, – iš anksto džiaugtis titulu neskubėjo M.Kuklys.

FK „Žalgiris“ nuotr.