Tiesiogiai 14 turas / Geg 19 17:00 , Telšiai
Tiesiogiai 14 turas / Geg 19 18:25 , Vilnius
Tiesiogiai 15 turas / Geg 24 19:00 , Marijampolė
Tiesiogiai 15 turas / Geg 25 16:00 , Kaunas
Tiesiogiai 15 turas / Geg 25 19:00 , Panevėžys
Tiesiogiai 15 turas / Geg 26 17:00 , Gargždai
Tiesiogiai 15 turas / Geg 26 19:30 , Šiauliai
Tiesiogiai 16 turas / Geg 31 19:00 , Alytus

„Wigry“ – „Trakai“ 4:1. Yra kur tobulėti

Besiruošdami 2015 metų A lygos čempionatui, „Trakų“ futbolininkai sužaidė ketvirtąsias kontrolines rungtynes bei 1:4 pralaimėję Suvalkų „Wigry“ ekipai, patyrė skaudžiausią nesėkmę pasiruošimo metu.

Vertinant visas rungtynes, galutinis rezultatas neatspindi žaidimo – riteriai, jei ir nusipelnė pralaimėjimo, tai tikrai ne tokiu dideliu skirtumu.

„Wigry“ progų realizacija šiandien buvo fantastinė, „Trakų“ – deja, ne. Užtenka prisiminti po du Luko Kochanausko ir Davido Aršakiano išpuolius vienas prieš vieną prieš varžovų vartininką. Iš tų keturių progų realizuota buvo tik viena.

Ir vėl pasižymėjolegionierius iš Rusijos, kuris savo sąskaitoje per trejas draugiškas rungtynes turi jau keturis (!) tikslius smūgius. Apskritai, D.Aršakiano žaidimas kol kas palieka labai gerą įspūdį.

Be D.Aršakiano rungtynes starto sudėtyje šiandien pradėjo vartininkas Marius Rapalis, gynėjai Deividas Česnauskis, Linas Klimavičius, Justinas Januševskis ir Andrius Kazakevičius, saugai Rokas Stanulevičius, Artiomas Gurenko, Donatas Šėgžda bei Aleksandras Bočiuk ir puolėjas L.Kochanauskas.

Pačias rungtynes galima drąsiai skelti į tris dalis: pirmą kėlinį, antrą kėlinį iki 11 metrų baudinio ir po jo.

Pirmajame kėlinyje aikštėje lenkų klubo atstovai buvo ir tikslesni ir greitesni. Tiesa, progų jie nekūrė – įvarčius jiems dovanojo patys šiurkščiai klydę trakiškiai.

Po pertraukos vaizdas kardinaliai pasikeitė. Riteriai pradėjo žaisti tiksliau, tuo pačiu priversdami varžovus ilgai vargti be kamuolio. Gaila, kad tuo metu „Trakai“ pasižymėjo tik kartą, nors tą galėjo padaryti dar mažiausiai du kartus.

Banali tiesa – neįmuši tu, įmuš tau. „Wigry“ gavo progą mušti nuo 11 metrų žymos ir tuo šansu pasinaudojo. Baudinys į „Trakų“ vartus skiriamas antrose rungtynėse iš eilės – ir vėl varžovas pargriautas visiškai nepavojingoje situacijoje.

Rungtynių pabaigoje abiejų komandų sudėtyse žaidė praktiškai dubleriai. Tuo metu, trakiškių geras žaidimas jau buvo praeityje.

Kitą šeštadienį „Trakai“ vėl Marijampolėje žais dar vienas draugiškas rungtynes – šįsyk su Talino „Levadia“.