"Žalgiris" po garbingos kovos nusileido austrams

UEFA Europos lygos ketvirtojo atrankos etapo rungtynėse žalgiriečiai savo aikštėje antrą kartą pralaimėjo „Salzburgo“ klubui ketvirtadienio vakarą LFF stadione. Vilniečiai pirmose rungtynėse išvykoje nusileidę 0:5, atsakomąjame mače svečiams metė rimtą iššūkį, tačiau pralaimėjo - 0:2 (0:0).

Skirtingai nuo pirmojo mačo, šis susitikimas prasidėjo atkaklia kova aikštės viduryje. Demonstruodami atsidavimą ir ryžtą, vilniečiai pirmąjame kėlinyje išlaikė lygų žaidimą. Iki 21-osios minutės nei vienai komandai rimtų progų sukurti nepavyko.

Po Andriaus Skerlos pražangos ledus pirmieji bandė pralaužti austrai, nesėkmingai bandydami realizuoti pavojingą baudos smūgį. 29-ąją minutę vilniečiai surengė greitą išpuolį, tačiau niekam iš „Žalgirio“ komandos nepavyko „uždaryti“ iš kairiojo krašto siųsto perdavimo.

Pirmajam kėliniui artėjant prie pabaigos, komandos apsikeitė aštriomis atakomis, bet paskutinėse jų stadijose futbolininkams pritrūkdavo tikslumo.

Antrą kėlinį žalgiriečiai pradėjo dar aktyvesniu žaidimu puolime. Kamilis Bilinskis klastingu smūgiu iš aštraus kampo pabandė pergudrauti svečių vartininką, bet šis sužaidė tiksliai.

58-ąją minutę „Žalgirio“ gynėjų klaida skirstant kamuolį savo aikštės pusėje padovanojo progą varžovams. Iššokęs vienas prieš vartininką, Kevinas Kamplas išvedė savo komandą į priekį.  71-ąją minutę rezultatas jau tapo 2:0. Įvartį kuriozinėje situacijoje įmušė Marco Meilingeris.

Šeimininkai nors ir pralaimėję, sulaukė padėkos už kovą, stadione susirinkę žiūrovai atsistoję skandavo „ačiū“. Sirgaliams dėkojo ne tik šeimininkai, prie skanduočių ir padėkos fanams prisijungė ir „Salzburg“ futbolininkai.

VMFD „Žalgiris“ 0:2 (0:0) „Salzburg“

58' [0 - 1] K.Kamplas

72’[0 - 2] M. Meilingeris

Geltonos kortelės: Andrius Skerla (20 minutė); Stefanas Ilsankeris (77 minutė).

VMFD "Žalgiris“: Armantas Vitkauskas, Andrius Skerla, Georgas Freidgeimas (67’ Rytis Leliūga), Algis Jankauskas, Egidijus Vaitkūnas, Pavelas Komolovas, Andro Švrljuga, Paulius Janušauskas, Kamilis Bilinskis (83’ Vaidotas Šilėnas), Artūras Žulpa (72’ Serge’as Nyuiazdzis), Mantas Kuklys.