14 turas / Bir 01 , Šiauliai
15 turas / Bir 13 , Marijampolė
15 turas / Bir 13 , Vilnius
15 turas / Bir 13 , Telšiai
15 turas / Bir 14 , Vilnius
15 turas / Bir 14 , Alytus
Tiesiogiai 16 turas / Bir 19 19:30 , Marijampolė
Tiesiogiai 16 turas / Bir 19 19:30 , Panevėžys
Tiesiogiai 16 turas / Bir 19 20:00 , Vilnius
Tiesiogiai 16 turas / Bir 19 20:00 , Raudondvaris
Tiesiogiai 16 turas / Bir 19 20:00 , Telšiai
Tiesiogiai 17 turas / Bir 24 18:30 , Alytus
Tiesiogiai 17 turas / Bir 24 18:30 , Vilnius
Tiesiogiai 17 turas / Bir 24 19:00 , Kaunas

"Žalgiris" vyksta į tarptautinį futbolo turnyrą

 "Žalgiris" vyksta į tarptautinį futbolo turnyrą

Vienas ryškiausių prasidedančios vasaros akcentų Neringos kurorte – birželio 6-tą ir 8-tą dienomis vyksiantis tarptautinis futbolo turnyras Juodkrantėje. Draugiškoms rungtynėms Neringos taurei laimėti susitiks Latvijos, Kaliningrado srities, Baltarusijos ir Lietuvos futbolo komandos.

Greta marių įkurtame antros pagal dydį kurorto gyvenvietės stadione susitiks Jūrmalos „Spartaks“, Kaliningrado „Baltika“,  Gardino „Neman“ ir Vilniaus miesto futbolo draugijos „Žalgiris” komandos.

„Šiam turnyrui Juodkrantės stadionas savivaldybės, kurorto įstaigų ir bendruomenės narių pastangomis pradėtas ruošti dar praėjusiais metais. Tai vienas ryškiausių šios vasaros sezono sportinių renginių, kuris tikimės nestokos gerų emocijų, žiūrovų bei įrodys, kad Neringa puiki vieta ne tik politiniams, kultūriniams, bet ir sportiniams susitikimams. Didžiuojamės galėdami prisidėti prie tokio renginio organizavimo“, - teigia Neringos savivaldybės meras Darius Jasaitis.

Birželio 6-ąją 16 val. Juodkrantėje vyks rungtynės tarp „Spartaks“  ir Baltika“ ekipų, 19 val. žais Gardino „Neman“ ir VMFD „Žalgiris“ vienuolikės.

Birželio 8-ąją 13 val. bus rungiamasi dėl III vietos, 16 val. - dėl I vietos.

Tradicija rengti tarptautines futbolo rungtynes labiausiai į šalies vakarus nutolusiame krašte gimė praėjusių metais, kuomet rugsėjo mėnesį Juodkrantės stadiono žolę išbandė vienos stipriausių Latvijos ir Lietuvos futbolo komandų - Liepojos „Metalurgs” ir VMFD “Žalgiris”.