2019-04-13 | 6 turas | LFF Kauno treniruočių centro st. | Teisėjas: Edmundas Gaigalas | Žiūrovai: 350

Kauno „Stumbro“ komanda ir toliau įspūdingai žygiuoja Lietuvos futbolo A lygoje.

Kauniečiai 6-ojo turo mače privertė pirmą kartą šiame sezone patirti pralaimėjimą iki tol pirmavusį Vilniaus „Žalgirį“ bei namuose nukovė antrą šalies grandą – 1:0 (0:0).

Pirmosiomis minutėmis komandos žaidė apylygiai, tačiau vėliau svečiai perėmė iniciatyvą ir kuriam laikui buvo įsitvirtinę „Stumbro“ aikštės pusėje. Darbo turėjo tiek vartininkas Rodrigo Josviaki, tiek gynybos linija.

Atlaikę oponentų atakas, šeimininkai sugebėjo perkelti veiksmą ir į žalgiriečių aikštės pusę, kur labai aktyviai dešiniajame krašte rungtyniavo Andrejus Čiofu.

Antroje pirmo kėlinio pusėje vienuolikės apsikeitė pavojingomis atakomis: Antonio Belo smūgį paskutinę akimirką blokavo varžovas, o savo aikštės pusėje suklydę „Stumbro“ futbolininkai galėjo lengviau atsikvėpti, kai iš toli kamuolio į tuščius vartus nepasiuntė Tomislavas Kišas.

Po pertraukos „Žalgiris“ galėjo išsiveržti į priekį. Matas Vareika sulaukė puikaus komandos draugo perdavimo, tačiau savo komandą išgelbėjo vartininkas R. Josviaki. Netrukus pavojingai smūgiavo ir rezultatyviausias čempionato žaidėjas T. Kišas.

62-ąją minutę „Stumbras“ sugebėjo išsiveržti į priekį. Kauniečiai greitai įžaidė baudos smūgį, o dvikovą prieš varžovą baudos aikštelėje laimėjęs Lucasas Villela smūgiavo nepriekaištingai.

Tai buvo pirmasis vartininko Armanto Vitkausko praleistas įvartis šiame sezone.

Po pirmojo įvarčio komandos žaidė gana atvirą futbolą, tačiau pavojingas progas kūrė šeimininkai. Fantastiškas rungtynes sužaidęs „Žalgirio“ vartininkas A. Vitkauskas išgelbėjo savo komandą nuo kelių itin pavojingų smūgių, bet jo komandos draugai rezultato išlyginti nesugebėjo.

Po šios akistatos abi komandos turi po 13 taškų, tačiau kauniečiai pakilo į pirmąją vietą, nes laimėjo tarpusavio rungtynes.