2019-04-14 | 6 turas | Marijampolės futbolo arenos stadionas | Teisėjas: Darius Petraška | Žiūrovai: 1500

Titulą ginanti Lietuvos futbolo A lygos čempionė Marijampolės „Sūduva“ nutraukė dviejų pralaimėjimų seriją.

Vladimiro Čeburino kariauna 6-ojo turo susitikime namuose 3:0 (1:0) sutriuškino 7-oje turnyro lentelės vietoje žengiančią „Palangą“.

Palangiškius šią savaitę kaip reikiant kamavo ligos, tačiau pirmame kėlinyje jie gana solidžiai žaidė gynyboje. „Sūduva“ per pirmąsias 40 minučių išsiskyrė tik Aleksandro Živanovičiaus smūgiu galva ir epizodu, kai Eligijaus Jankausko smūgiuotą kamuolį puikiai atrėmė „Palangos“ vartininkas Marijanas Čoričius.

Vis dėlto 41-ąją minutę šeimininkų spaudimas davė vaisių. Paulius Golubickas baudos aikštelėje išprovokavo Yao N'Gorano pražangą, o prie 11 metrų atžymos stojęs Tosaintas Rickettsas tiksliu smūgiu išvedė savo komandą į priekį.

Po pertraukos „Sūduva“ žaidė kur kas pranašiau ir sugebėjo įtvirtinti savo pergalę. Nors šeimininkai kurį laiką neišnaudojo susikurtų situacijų, tačiau 63-iąją minutę A. Živanovičius pasiekė savo ir tiksliai smūgiavo į tolimąjį vartų kampą.

Atsipalaidavę marijampoliečiai ir toliau nuožmiai atakavo, o „Palangai“ teko gintis didelėmis pajėgomis. Sykį Semiras Kerla smūgiavo į virpstą, o dar poroje epizodų komandą gelbėjo M. Čoričius.

Tačiau 88-ąją minutę gana solidžias rungtynes sužaidęs kroatas buvo bejėgis, kai antrą savo įvartį 11 metrų baudiniu pelnė T. Rickettsas.

Tai buvo penktasis kanadiečio įvartis šiame A lygos sezone.

Ši reikalinga pergalė leido „Sūduvai“ pakilti į trečią turnyro lentelės vietą ir pasivyti du lyderius – Kauno „Stumbrą“ bei Vilniaus „Žalgirį“.