2019-04-27 | 8 turas | LFF Kauno treniruočių centro st. | Teisėjas: Robertas Valikonis | Žiūrovai: 250
Lietuvos futbolo A lygos antrąjį ratą sėkmingai pradėjo į trečią poziciją šoktelėjusi „Kauno Žalgirio“ vienuolikė.

Mindaugo Čepo kariauna 8-ojo turo akistatoje namuose atsirevanšavo Klaipėdos „Atlantui“, kurį po atkaklios kovos įveikė 2:1 (1:0).

Ilgiau kamuolį susitikimo pradžioje kontroliavę šeimininkai pasinaudojo viena pirmųjų progų bei 16-ąją minutę išsiveržė į priekį. Po puikaus Deivido Šešplaukio perdavimo tiksliu smūgiu pažeme pasižymėjo puolėjas Joao Figueiredo.

Legionierius iš Brazilijos pelnė šeštą įvartį ir pakilo į antrą vietą rezultatyviausių čempionato futbolininkų rikiuotėje.

Po praleisto įvarčio svečiai pradėjo žaisti aktyviau, tad netrūko darbo tiek „Kauno Žalgirio“ gynėjams, tiek vartininkui Deividui Mikelioniui. Pastarasis atrėmė pavojingą Darvydo Šerno smūgį, o pačioje kėlinio pabaigoje rezultatą galėjo išlyginti visai šalia vartų kamuolį pasiuntęs Vytautas Lukša.

Efektingu epizodu 38-ąją minutę išsiskyrė Kauno klubo brazilas Renato Matosas. Puolėjas gražiai suklaidino varžovą ir labai pavojingai smūgiavo į tolimąjį vartų kampą – kamuolys skriejo greta virpsto.

Antroje mačo dalyje „Kauno Žalgiris“ kur kas daugiau dėmesio skyrė savo vartų saugumui, tačiau „Atlantas“ kartais rasdavo spragų išties darniame kauniečių gynybos mechanizme.

Šeimininkams pasisekė, kai 57-ąją minutę V. Lukšos į baudos aikštelę pasiųstas kamuolys atsimušė į virpstą, dar sykį labai pavojingai smūgiavo D. Šernas.

87-ąją minutę savo žodį tarė po keitimo pasirodęs futbolininkas. Nedaug šansų šiame sezone pasireikšti gaunantis Pijus Širvys gražiai nusimetė kamuolį krūtinę ir, įsiveržęs į baudos aikštelę, pelnė pirmą sezono įvartį.

Dvikovos pabaigoje, ketvirtą pridėto laiko minutę, V. Lukša atliko puikų baudos smūgį ir meistriškai perkėlė kamuolį per gyvatvorę. Tiesa, netrukus po šio epizodo teisėjas užfiksavo rungtynių pabaigą.

„Kauno Žalgiris“ su 15 taškų aplenkė Kauno „Stumbrą“ ir pakilo į trečią turnyro lentelės vietą, savo ruožtu, „Atlantas“ su 7 taškais žengia septintas.