9 turas / Bal 20 , Kaunas
Tiesiogiai 10 turas / Bal 24 19:00 , Kaunas
2019-05-05 | 9 turas | Marijampolės futbolo arenos stadionas | Teisėjas: Mindaugas Jackus | Žiūrovai: 800

Įsibėgėjusi Marijampolės „Sūduva“ džiaugėsi ketvirtąja iš eilės pergale Lietuvos futbolo A lygoje.

Titulą ginantys čempionai namuose užtikrintai rezultatu 4:0 (1:0) sutriuškino septintoje turnyro lentelės vietoje žengiantį Klaipėdos „Atlantą“.

Pirmame kėlinyje svečiai gynėsi gana kompaktiškai, tad marijampoliečiai pirmą grėsmingą progą susikūrė tik 22-ąją minutę. Tosaintas Rickettsas iššoko prieš Luką Paukštę, tačiau „Atlanto“ vartininkas sužaidė užtikrintai ir išgelbėjo savo komandą.

Čempionai įvarčių sąskaitą atidarė 36-ąją minutę. Po tikslaus Pauliaus Golubicko perdavimo iš dešiniojo krašto atlantiečiai pametė savo gynybines pozicijas, tad smūgiu galva iš arti pasižymėjo Semiras Kerla.

Kėlinio pabaigoje po ilgesnės pertraukos įvartį galėjo pelnyti rezultatyviausias „Sūduvos“ žaidėjas T. Rickettsas, tačiau kanadiečio ir L. Paukštės akistatoje dar kartą triumfavo pastarasis.

Antrasis kėlinys vyko viena kryptimi: „Sūduva“ nuožmiai atakavo, „Atlantas“ – atsimušinėjo ir tris sykius buvo priverstas traukti kamuolį iš savo vartų tinklo.

59-ąją minutę po įspūdingo Eligijaus Jankausko perdavimo kulnu gražiu įvarčiu pasižymėjo Vaidas Slavickas, 75-ąją minutę – po perdavimo iš kairiojo krašto pasižymėjo Povilas Leimonas, kuris savo taiklių smūgių sąskaitą papildė antrame mače iš eilės.

Galutinį tašką šiame susitikime padėjo geriausias dvikovos žaidėjas – vidurio gynėjas S. Kerla. Legionierius iš Bosnijos ir Hercegovinos 79-ąją minutę pirmuoju bandymu nukreipė kamuolį į virpstą, o antruoju – galingai jį pasiuntė į vartų tinklą.

Netrukus S. Kerla galėjo džiaugtis „hetriku“, tačiau smūgis galva buvo kiek netikslus.

Dvikovos pabaigoje „Sūduvos“ strategas suteikė progą pasireikšti ir šiame sezone debiutuoti traumą išsigydžiusiam juodkalniečiui Jovanui Čadženovičiui.

„Sūduva“ su 21 tašku vis dar išlieka antroje turnyro lentelės vietoje.