2019-05-18 | 11 turas | Marijampolės futbolo arenos stadionas | Teisėjas: Donatas Rumšas | Žiūrovai: 1100

Lietuvos futbolo A lygos čempionė Marijampolės „Sūduva“ čempionato lyderių akistatą pasitinka pergalingomis nuotaikomis.

11-ojo turo dvikovoje namuose marijampoliečiai atsirevanšavo Kauno „Stumbrui“ už nesėkmę pirmame rate ir varžovus įveikė rezultatu 2:0 (1:0).

Tiesa, dvikova, kaip ir reikėjo tikėtis, čempionams nesiklostė lengvai. Kauniečiai taip pat sugebėjo regzti pozicines atakas, tačiau pirmojo kėlinio viduryje „Sūduva“ perėmė iniciatyvą.

Arti įvarčio buvo antrą kartą rungtynes starto sudėtyje pradėjęs Vytautas Andriuškevičius. Gynėjui baudos aikštelėje atšoko kamuolys, tačiau futbolininko smūgį atrėmė Rodrigo Josviaki.

Brazilo apmaudui, jau netrukus jam teko skaudžiai nudegti. 28-ąją minutę R. Josviaki po pakelto kampinio neužtikrintai gaudė kamuolį, kuris po Aleksandro Živanovičiaus perdavimo atsidūrė pas Eligijų Jankauską, o po akimirkos ir vartų tinkle.

55-ąją minutę antrame mače iš eilės įvarčiu pasižymėjo Tosaintas Rickettsas. Kanadietis sulaukė puikaus Andro Švrljugos perdavimo ir, atitrūkęs nuo varžovo, tiksliai smūgiavo vienu lietimu.

Vis dėlto jauna „Stumbro“ komanda nepalūžo ir dar nuožmiau pradėjo atakuoti čempionų vartus, priversdama savo meistriškumą rodyti Ivaną Kardumą. Legionierius iš Kroatijos puikiai susitvarkė su labai pavojingais Levano Mačarašvilio, Andrejaus Čiofu bei Matheuso Bissi smūgiais.

Paskutinėje susitikimo atkarpoje kauniečiai jėgų šturmui neberado, o čempionai savo šansais kontratakose nepasinaudojo.

Šeštą pergalę iš eilės iškovojusi „Sūduva“ su 27 taškais pakilo į turnyro lentelės viršūnę, o penkiuose iš eilės mačuose pergalingo rakto nerandantis „Stumbras“ su 15 taškų žengia penktas.