2019-05-22 | 12 turas | Marijampolės futbolo arenos stadionas | Teisėjas: Gediminas Mažeika | Žiūrovai: 2100

Lietuvos futbolo A lygos lyderių akistata antrojo rato 12-ajame ture nepaliko abejingų.

Titulą ginanti Marijampolės „Sūduvos“ ekipa iškovojo septintą pergalę iš eilės, namuose 1:0 (0:0) įveikdama Vilniaus „Žalgirį“, kuriam atsirevanšavo už nesėkmę pirmame rate.

Pirmasis kėlinys aštriais epizodais neišsiskyrė: geriausia proga priklausė 19-mečiui „Sūduvos“ saugui Pauliui Golubickui, kuris 23-iąją minutę galva smūgiavo šalia vartų.

Vis dėlto Marijampolės klubo strategui Vladimirui Čeburinui teko priverstinį keitimą jau 8-ąją minutę, kai dėl traumos buvo pakeistas kanadietis Tosaintas Rickettsas.

Antrame kėlinyje pavojingu išpuoliu atsakė ir svečiai. Liviu Antalis stipriai smūgiavo į vartų kampą, tačiau su smūgiu susitvarkė vartininkas Ivanas Kardumas.

Kėlinio viduryje sirgaliai pamatė vienus iš įspūdingiausių kroato karjeros momentų. 63-iąją bei 64-ąją minutėmis I. Kardumas atrėmė net du 11 metrų baudinius, kuriuos atliko Tomislavas Kišas bei Liviu Antalis. Įdomu tai, kad rumunui teko pakartoti kolegos bandymą, nes „Sūduvos“ žaidėjai per anksti įžengė į baudos aikštelę.

Užsivedę šeimininkai parodė charakterį bei pelnė pergalingą įvartį. 70-ąją minutę į priekį nurūkęs Semiras Kerla atliko rezultatyvų perdavimą po keitimo aikštėje pasirodžiusiam Mihretui Topčagičiui, kuris galva smūgiavo nepriekaištingai.

Marijampoliečiai užtikrintai apsigynė nuo varžovų atakų ir pranašumą nuo tiesioginio konkurento iš Vilniaus turnyro lentelėje padidino iki 5 taškų.