2019-06-01 | 13 turas | Palangos m. stadionas | Teisėjas: Robertas Šmitas | Žiūrovai: 250

Marijampolės „Sūduva“ Lietuvos futbolo A lygoje džiaugėsi net aštuntąja pergale iš eilės.

Vladimiro Čeburino kariauna 13-ojo turo akistatoje išvykoje rezultatu 2:0 (0:0) įveikė „Palangą“, kuri suklupo šeštą kartą iš eilės.

Nors pirmasis tolimu smūgiu pagrasino šeimininkų ekipos atstovas Yao N'Goranas, tačiau vėliau čempionai atsakė nemenka aštrių atakų kruša.

Pauliaus Golubicko bandymą atrėmė Marijanas Čoričius, o prieš „Palangos“ vartininką iššokęs Mihretas Topčagičius puikiu šansu nepasinaudojo ir mušė virš vartų.

Pirmame kėlinyje V. Čeburinas, tiek šeimininkų ekipos vairininkas Artiomas Gorlovas turėjo atlikti priverstinius keitimus. Suomis Jere Koponenas pakeitė M. Čoričių, o vietoje aikštėje sukniubusio P. Golubicko mače pasirodė Robertas Vėževičius.

Po pertraukos „Sūduvos“ sirgaliai ilgai laukti įvarčio neturėjo. 51-ąją minutę Eligijus Jankauskas perdavė kamuolį link M. Topčagičiaus, kuris tiksliu smūgiu vienu lietimu pasižymėjo antrame mače iš eilės.

Marijampoliečiai kurį laiką užtikrintai kontroliavo situaciją, tačiau susitikimui artėjant į pabaigą „Palanga“ perėmė iniciatyvą.

Varžovų aikštės pusėje puikiai rungtyniavo vienas iš „Palangos“ lyderių Thomasas Phibelas. Vidurio gynėjas atliko net du pavojingus bei efektingus smūgius: kartą kamuolys skriejo visiškai greta virpsto, o sykį atsimušė į skersinį. Netrukus galva arti tikslo smūgiavo po keitimo aikštėje pasirodęs Josipas Baličius.

82-ąją minutę „Sūduva“ surengė lemtingą kontrataką ir padėjo tašką. Jovanas Čadženovičius laiku perdavė kamuolį R. Vėževičiui, kuris tiksliai mušė vienu lietimu.

Tai buvo pirmasis patyrusio futbolininko įvartis šiame sezone.

Ši pergalė leido „Sūduvai“ susigrąžinti 5 taškų pranašumą, savo ruožtu, „Palanga“ savo sąskaitoje vis dar turi 7 taškus.