2019-06-29 | 16 turas | Marijampolės futbolo arenos stadionas | Teisėjas: Vijūnas Vasiliauskas | Žiūrovai: 1100

Lietuvos futbolo A lygos čempionei Marijampolės „Sūduvai“ prireikė vos vieno mačo sugrįžti į pergalingą ritmą.

Sūduviečiai namuose po permainingos kovos 16-ojo turo mače 4:1 (0:1) sutriuškino septintoje turnyro lentelės vietoje žengiantį Klaipėdos „Atlantą“.

Susitikimas „Sūduvai“ vėl prasidėjo šaltu dušu. Kartą Vytautas Lukša smūgiavo visiškai šalia vartų, šeimininkai į tai atsakė ataka, kurioje buvo sudrebintas skersinis, tačiau 25-ąją minutę į rikiuotę grįžusiam vartininkui Ivanui Kardumui teko traukti kamuolį iš savo ginamų vartų tinklo.

Baudos aikštelėje atsidūręs Devidas Dobrecovas atmetė kamuolį po keitimo aikštėje pasirodžiusiam Tadui Labukui, kuris tiksliai smūgiavo vienu lietimu.

T. Labukas pakeitė traumą patyrusį Titą Vitukyną, savo ruožtu, „Sūduvos“ ekipoje taip pat buvo atliktas priverstinis keitimas – Tosaintas Rickettsas aikštėje užleido vietą į Marijampolę grįžusiam Josipui Tadičiui.

Kroatas į žaidimą įsitraukė aktyviai, tačiau jam ir komandos draugams nepavyko pirmame kėlinyje nuginkluoti „Atlanto“ vartų stačiakampyje debiutavusio bulgaro Stefano Kunčevo.

Tiesa, įvarčiai į Klaipėdos klubo vartus pasipylė po pertraukos. 57-ąją minutę po Ovidijaus Verbicko perdavimo pasižymėjo Sandro Gotalas, o netrukus pastarasis futbolininkas atliko rezultatyvų perdavimą, kai 61-ąją minutę rezultatą persvėrė Mihretas Topčagičius.

Galutinius taškus marijampoliečiai sudėjo dvikovos pabaigoje. 86-ąją minutę po dar vieno S. Gotalo perdavimo įvarčiu džiaugėsi A. Švrljuga, 89-ąją minutę tiksliai smūgiavo M. Topčagičius.

Po šios pergalės „Sūduva“ savo sąskaitoje turi 39 taškus ir vėl 2 taškais lenkia antroje vietoje esantį Vilniaus „Žalgirį“.

„Atlantas“ su 12 taškų žengia septintas.