25 turas / Rug 25 19:00 , Vilnius
25 turas / Rug 28 18:00 , Panevėžys
26 turas / Spa 05 13:00 , Kaunas
26 turas / Spa 05 15:00 , Klaipėda
2019-08-31 | 22 turas | Palangos m. stadionas | Teisėjas: Artis Keninas | Žiūrovų: 250

Puikiai ketvirtą Lietuvos futbolo A lygos ratą pradėjo čempionato lyderis Vilniaus „Žalgiris“.

Sostinės klubas 22-ojo turo mače išvykoje be didesnio vargo 4:0 (3:0) sutriuškino čempionato autsaiderę „Palangą“.

Eilinės pergalės pamatą žalgiriečiai pasiklojo vos per pirmąsias 18 susitikimo minučių. Per šį trumpą laiką A lygoje su „Palangos“ marškinėliais debiutavęs vartininkas Marius Paukštė net tris sykius traukė kamuolį iš ginamų vartų tinklo.

Po Karolio Uzėlos perdavimo iš dešiniojo krašto 9-ąją minutę pasižymėjo Tomislavas Kišas, 14-ąją minutę Victoras Perezas asistavo Pau Moreriui, nukreipusiam kamuolį į vartus iš poros metrų, galiausiai, 18-ąją minutę T. Kišas dar kartą pasinaudojo oponentų pasyvumu bei tiksliai mušė iš už baudos aikštelės prieigų.

Kėlinio pabaigoje puikaus šanso neišnaudojo dėkingoje pozicijoje atsidūręs Saulius Mikoliūnas, o kitoje aikštės pusėje iš toli gana pavojingai smūgiavo Andrew Lebre.

Antrasis kėlinys buvo kiek pasyvesnis. Vis dėlto 59-ąją minutę po Liviu Antalio perdavimo T. Kišas dar vienu stipriu smūgiu pelnė trečią savo įvartį bei džiaugėsi „hetriku“.

„Palanga“ atrodė pavargusi po „SHARP LFF taurės“ ketvirtfinalio akistatos Telšiuose, o „Žalgiris“ pernelyg įvykių neforsavo.

Šiame mače sostinės klube A lygoje debiutavo Hugo Videmontas ir Higoras Vidalis, o „Palangos“ ekipoje į kovą buvo mestas 16-metis Laurynas Bauža.