2019-09-13 | 23 turas | Klaipėdos m. centrinis stadionas | Teisėjas: Donatas Šimėnas | Žiūrovai: 250

Marijampolės „Sūduva“ pergalingai sugrįžo į kovas A lygoje – Lietuvos čempionai per 23-iojo turo rungtynes išvykoje nugalėjo Klaipėdos „Atlantą“ 4:0 (3:0).

Pirmasis kėlinys tapo „Sūduvos“ saugo Pauliaus Golubicko benefisu. 22 min. šis futbolininkas išvedė savo komandą į priekį po Renano Oliveiros perdavimo, o 27 min. rezultatą padvigubino, kai sulaukė kamuolio iš Mihreto Topčagičiaus.

20-metis prisidėjo ir prie trečiojo marijampoliečių taiklaus smūgio. 37 min. jau po paties P. Golubicko perdavimo įvartį pelnė Josipas Tadičius.

Iki pertraukos „Sūduva“ galėjo pasižymėti dar keletą kartų, tačiau čempionų žaidėjams trūko tikslumo arba „Atlantą“ gelbėjo vartininkas Lukas Paukštė.

Klaipėdiečiai pirmajame kėlinyje galėjo pasižymėti po tolimo Tado Labuko smūgio, bet patikimai sužaidė savo vartus apgynęs Ivanas Kardumas.

Antrajame kėlinyje žaidimo braižas nesikeitė – „Sūduva“ nuolat atakavo, o „Atlantas“ gynėsi.

Ketvirtą kartą šeimininkų gynybą marijampoliečiai pralaužė 63 min. sau būdingu stiliumi po kampinio – Andro Švrljugos pasiųstą kamuolį galva į vartus įmušė Semiras Kerla.

Per likusį rungtynių laiką „Sūduva“ nepasinaudojo dar keletu progų pasižymėti, o klaipėdiečiams keleto savo pavojingų atakų užbaigti smūgiais į vartus nepavyko.

Artimiausias rungtynes „Sūduva“ žais rugsėjo 17 d. 18.30 val. namie su Vilniaus „Žalgiriu“. Tai bus „SHARP LFF taurės“ turnyro pusfinalio mūšis dėl  kelialapio į finalą.

„Atlantas“ į aikštę sugrįš rugsėjo 25-ąją, kai per A lygos 25 turo mačą Vilniuje susitiks taip pat su „Žalgiriu“.