2019-10-20 | 21 turas | LFF stadionas | Teisėjas: Manfredas Lukjančukas | Žiūrovai: 2500

Lietuvos futbolo A lygoje itin svarbią pergalę iškovojo titulą ginanti Marijampolės „Sūduva“.

Vladimiro Čeburino kariauna atidėtose 21-ojo turo rungtynėse išvykoje rezultatu 3:1 (2:1) nugalėjo tiesioginį konkurentą kovoje dėl aukso Vilniaus „Žalgirį“.

Pirmomis dvikovos minutėmis vyko tikras atakų škvalas. Jau pirmojo „Žalgirio“ išpuolio metu Liviu Antalis pataikė į virpstą, o Klemenas Bolha netiksliai smūgiavo galva.

Vis dėlto jau 2-ąją minutę į ataką pasileidę žalgiriečiai patys buvo nubausti. Greito išpuolio metu Josipas Tadičius baudos aikštelėje sulaukė kamuolio ir surado Ovidijų Verbicką, kuris vienu lietimu smūgiavo nepriekaištingai.

Maža to, 31-ąją minutę svečiams pavyko padidinti pranašumą. Dar vienos žaibiškos kontratakos metu O. Verbickas atliko perdavimą J. Tadičiui – kroatas tiksliai mušė pažeme.

37-ąją minutę „Žalgiriui“ pavyko sušvelninti rezultatą. Donovanas Slijngardas atliko klastingą perdavimą į baudos aikštelę, „Sūduvos“ gynėjas Ivanas Hladikas ir vartininkas Ivanas Kardumas kamuolio nepasiekė, tad šis atsidūrė vartuose.

Pirmame kėlinyje „Sūduva“ turėjo dar vieną puikią progą, bet J. Tadičius nepasinaudojo Pauliaus Golubicko perdavimu ir Martino Berkoveco nenuginklavo.

Antroji mačo dalis buvo gerokai nykesnė. Čempionai atidavė varžovams kamuolio kontrolę, tačiau atakavo gerokai pavojingiau. Po keitimo aikštėje pasirodęs Mihretas Topčagičius nepasinaudojo puikia proga ir lemiamu metu paslydo prieš pasiųsdamas kamuolį į tuščius vartus.

Trečiąją pridėto laiko minutę svečiai padėjo tašką. M. Topčagičius surado į baudos aikštelę įkirtusį po keitimo aikštėje pasirodžiusį Eligijų Jankauską, kuris dar sykį puikiai smūgiavo vienu lietimu.

Ši pergalė užtikrino Marijampolės klubui pirmą vietą po keturių ratų ir 7 taškų pranašumą prieš tiesioginį konkurentą.