2019-10-26 | 28 turas | Marijampolės futbolo arenos stadionas | Teisėjas: Andrew Davey | Žiūrovai: 1900

Dar vieną esminę pergalę Lietuvos futbolo A lygoje iškovojo titulą ginanti Marijampolės „Sūduva“.

Lietuvos čempionai 28-ojo turo susitikime namuose rezultatu 1:0 (1:0) nugalėjo Vilniaus „Žalgirį“, kurio šansai po poros metų pertraukos susigrąžinti trofėjų praktiškai subliuško.

Susitikimo pirmosiomis minutėmis abi komandos neišnaudojo gerų progų. Domagojus Pušičius smūgiavo į Martiną Berkovecą, kitoje aikštės pusėje Liviu Antalis labai pavojingai mušė iš toli, o kiek vėliau Ovidijus Verbickas, būdamas dėkingoje situacijoje, pasiuntė kamuolį pro šalį.

22-ąją minutę čempionams pavyko išsiveržti į priekį. Po Andro Švrljugos pakelto kampinio Semiras Kerla smūgiavo galva, vartų sargas M. Berkovecas smūgį puikiai atrėmė, tačiau dvikovą prieš Victorą Perezą laimėjęs D. Pušičius krisdamas nukreipė kamuolį į vartus.

Netrukus „Sūduvos“ vartų sargas Ivanas Kardumas dar sykį pademonstravo savo meistriškumą. Kroatas fantastiškai virš skersinio sugebėjo perkelti kamuolį, kai precizišką baudos smūgį atliko Tomislavas Kišas.

Antrame kėlinyje I. Kardumas kartą atrėmė L. Antalio smūgį, vis dėlto, esminiai dalykai vyko kitoje aikštės pusėje. „Žalgirio“ vartininkas M. Berkovecas tapo geriausiu mačo žaidėju, fantastiškai atremdamas kelis oponentų smūgius.

Čekas atrėmė tolimą Pauliaus Golubicko smūgį, išgelbėjo komandą nuo Josipo Tadičiaus bei Ivano Hladiko bandymų, o paskutinėmis susitikimo minutėmis pademonstravo aukščiausią lygį, kai įspūdingai apsigynė nuo S. Kerlos atakos.

Lietuvos čempionai iškovojo dar vieną pergalę, kuri, likus penkiems turams iki čempionato pabaigos, padidino atotrūkį nuo „Žalgirio“ iki 10 taškų.