2019-10-30 | 29 turas | Marijampolės futbolo arenos stadionas | Teisėjas: Jurij Paškovskij | Žiūrovai: 620

Įspūdingą pergalę Lietuvos futbolo A lygoje iškovojo trečiojo iš eilės titulo link žygiuojanti Marijampolės „Sūduva“.

Šalies čempionai pasiekė didžiausią pergalę šiame sezone, rezultatu 9:1 (6:0) sutriuškindami jau pirmosiomis minutėmis kapituliavusį Klaipėdos „Atlantą“.

„Sūduva“ sužaidė fantastišką 26 minučių atkarpą, kurios metu pelnė net 6 įvarčius.

Pirmasis taikliu smūgiu džiaugėsi Aleksandras Živanovičius, netrukus tą padarė Semiras Kerla, Eligijus Jankauskas, Paulius Golubickas bei du sykius pasižymėjęs Mihretas Topčagičius.

Legionierius iš Austrijos nemažino apsukų ir antrame kėlinyje pelnė dar 3 įvarčius. Šiuo metu „Sūduvos“ puolėjas savo sąskaitoje turi 18 tikslių smūgių ir labai priartėjo prie rezultatyviausio čempionato žaidėjo – Vilniaus „Žalgirio“ atakų lyderio Tomislavo Kišo.

Vienintelį garbės įvartį „Atlantui“ pelnė pastaruoju metu neblogai rungtyniaujantis Bonfilscalebas Bimenyimana. Legionierius iš Burundžio 57-ąją minutę realizavo progą po Tado Labuko perdavimo.

„Sūduva“ iškovojo 14-ąją pergalę iš eilės ir iki trečiojo iš eilės čempionų titulo Marijampolės ekipai trūksta vos 3 taškų.