2019-11-04 | 30 turas | LFF Kauno treniruočių centro st. | Teisėjas: Robertas Šmitas | Žiūrovai: 150

Sunkia pergale Lietuvos futbolo A lygoje džiaugėsi vicečempionas Vilniaus „Žalgiris“.

Antrą pergalę iš eilės iškovojusi sostinės komanda 30-ojo turo dvikovoje išvykoje po permainingos kovos 2:1 (0:1) įveikė „Kauno Žalgirį“.

Kauniečiai šiemet „Žalgiriui“ pralaimėjo visas penkerias tarpusavio rungtynes, tačiau šis susidūrimas Kaune, kaip įprasta, buvo kovingas bei atkaklus.

Deja, dvikova labai nesėkmingai susiklostė šeimininkų komandos žaidėjui Philipui Otelei. Prieš „Kauno Žalgirio“ puolėją grubiai prasižengė varžovas Marko Tomičius, tad Ph. Otele mačo tęsti nebegalėjo.

Į kovą mestas Simonas Urbys nenuvylė ir jau 19-ąją minutę galingu smūgiu į tolimąjį vartų kampą išvedė „Kauno Žalgirį“ į priekį. Šį sezoną „Žalgiryje“ pradėjęs futbolininkas pelnė antrą įvartį naujame klube.

Po pelnyto įvarčio šeimininkai neatleido vadžių, o „Žalgiris“ atrodė nepanašus į save. Jei ne puikus Martino Berkoveco žaidimas ir S. Urbio bei Deivydo Matulevičiaus nerealizuotos progos, rezultatas galėjo būti didesnis.

Antrame kėlinyje svečiai atsitiesė ir pirmuoju signalu tai virto jau vienos iš pirmųjų atakų metu, kai Liviu Antalis pataikė į virpstą. Vis dėlto jau 48-ąją minutę techniškai šalia varžovų baudos aikštelės sužaidęs Hugo Videmontas tiksliu smūgiu pažeme įmušė savo pirmą įvartį naujame klube.

Užtikrintai po pertraukos žaidęs „Žalgiris“ dar vieną rezultatyvią ataką surengė 73-iąją minutę. Po savalaikio Tomislavo Kišo perdavimo L. Antalis iššoko prieš Deividą Mikelionį ir užtikrintai jį nuginklavo.

„Kauno Žalgiris“ šturmo nesurengė, patyrė nesėkmę ir savo sąskaitoje po šios nesėkmės turi 47 taškus. „Žalgirio“ kraityje – 71 taškas.