2019-11-22 | 32 turas | LFF stadionas | Teisėjas: Donatas Šimėnas | Žiūrovai: 100

Itin solidžią pergalę Lietuvos futbolo A lygoje iškovojo vicečempionas Vilniaus „Žalgiris“.

Sostinės klubas namuose 32-ojo turo susitikime be didesnio vargo 5:0 (3:0) sutriuškino penktą kartą iš eilės pralaimėjusį Klaipėdos „Atlantą“.

Pirmą sykį savo karjeroje starto sudėtyje rungtynes pradėjo 16-metis Gustas Jarusevičius. Talentingas futbolininkas jau 6-ąją minutę taikliai smūgiavo vienu lietimu, kai perdavimą jam atliko Hugo Videmontas.

Kėlinio viduryje H. Videmontas buvo arti savo įvarčio, tačiau smūgį puikiai atrėmė „Atlanto“ vartininkas Lukas Paukštė. Vis dėlto 34-ąją bei 44-ąją minutėmis vartų sargas buvo bejėgis ir turėjo kapituliuoti.

Pirmame epizode į artimąjį vartų kampą galingai mušė Tomislavas Kišas, o prieš pat pirmojo kėlinio pabaigą antruoju įvarčiu šiame mače pasižymėjo jaunasis G. Jarusevičius.

56-ąją minutę 27-ąjį įvartį šiame A lygos sezone pelnė T. Kišas, o 73-iąją minutę po H. Videmonto smūgio kamuolys atsimušė į oponentą ir rikošetu įskriejo į vartus.

Labai blankiai rungtyniavęs „Atlantas“ mačo pabaigoje suaktyvėjo ir prie to prisidėjo po keitimo aikštėje pasirodę Marius Cocirla bei Vytautas Lukša. Būtent pastarojo veterano bandymas buvo grėsmingiausias – pažeme spirtas kamuolys skriejo greta tikslo.

Beje, šiame mače pirmą kartą sezone pasirodė „Žalgirio“ gynėjas Georgas Freidgeimas.