9 turas / Bal 20 , Šiauliai
9 turas / Bal 21 , Panevėžys
Tiesiogiai 10 turas / Bal 24 19:00 , Kaunas
Tiesiogiai 10 turas / Bal 24 20:00 , Vilnius
2020-06-28 | 7 turas | „Kauno Žalgirio“ FA stadionas | Teisėjas: Robertas Šmitas | Žiūrovai: 550

Itin dramatiška pergale Lietuvos futbolo A lygos 7-ojo turo mače džiaugėsi lyderė Marijampolės „Sūduva“.

Titulą ginantys čempionai išvykoje po pačioje susitikimo pabaigoje įmušto įvarčio 1:0 (0:0) palaužė pagirtinai kovojusį „Kauno Žalgirį“.

Pirmoji akistatos valanda buvo išties nuobodoka. „Sūduva“ Deividui Mikelionui pagrasino keliais smūgiais galva, su kuriais vartininkas susitvarkė, o nuo 60-ąją minutę įvykusio Philipo Otele išpuolio, kai po legionieriaus smūgio kamuolį sugavo Ivanas Kardumas, dvikova įgavo kitokį pagreitį.

Tiesa, tada pirmu smuiku griežė ne čempionai, o žalgiriečiai. Po beveik 10 minučių Simonas Urbys baudos aikštelėje puikiai surado Ph. Otele, tačiau puolėjas iš fantastiškos padėties nukreipė kamuolį virš vartų.

86-ąją minutę dar vienos nuostabios progos po Egidijaus Vaitkūno perdavimo neišnaudojo į vartus iš arti nepataikęs krašto gynėjas Jurijus Bušmanas.

Vis dėlto „Sūduvai“ jau ne pirmą kartą šiame sezone pavyko išsigelbėti paskutinėmis akimirkomis. Antrą pridėto laiko minutę Glebas Kluškinas smūgiavo iš toli, tačiau meistriškai kamuolį baudos aikštelėje sustabdęs po keitimo pasirodęs Valerijus Šabala antru lietimu smūgiavo taip pat nepriekaištingai.

Laiko išsigelbėti šeimininkams jau beveik nebuvo likę, tad po 7-ojo turo jų kraityje yra tie patys 10 taškų bei 3-ioji pozicija turnyro lentelėje, o sūduviečiai su 19 taškų toliau pirmauja.