2020-07-28 | 12 turas | „Kauno Žalgirio“ FA stadionas | Teisėjas: Mindaugas Jackus | Žiūrovai: 400

Lietuvos futbolo A lygos 12-ojo turo akistatoje Kaune gana netikėtą pergalę į savo sąskaitą įsirašė Gargždų „Banga“.

4-oje pozicijoje žengianti Tomo Tamošausko kariauna išvykoje 3:2 (2:0) nugalėjo „Kauno Žalgirį“, kuris iki tol laimėjo ketverias rungtynes iš eilės.

9-ąją minutę šeimininkai turėjo gerą galimybę išsiveržti į priekį. Simonas Urbys įsiveržė į baudos aikštelę, tačiau kamuolio į savo gimtojo miesto ekipos vartus nepasiuntė – puikiai sužaidė vartininkas Ignas Driomovas.

Daug dėmesio gynybai skyrusi „Banga“ antroje pirmojo kėlinio pusėje iššovė ir pelnė du įvarčius. 34-ąją minutę po Shogo Yoshikawos perdavimo iš kairiojo krašto galva tiksliai smūgiavo Karolis Urbaitis, o dar po 4 minučių kamuolį į savo buvusios komandos vartus nukreipė Renato Matosas.

Netrukus brazilas galėjo įforminti dublį, tačiau pažeme smūgiavo greta virpsto.

Antro kėlinio pradžioje geros progos neišnaudojo S. Urbys, savo ruožtu, R. Matosas vėl tarė savo žodį – 58-ąją minutę „Bangos“ puolėjas atliko perdavimą link Deivido Lukošiaus, kuris sėkmingai mušė vienu lietimu.

Vis dėlto Gargždų klubas lengvos mačo pabaigos neužsitikrino. 64-ąją minutę po Karolio Šilkaičio smūgio kamuolys nuo Deivido Padaigio galvos įskriejo į vartus, dar po 6 minučių – itin apmaudžiai žaidimo įrankį per I. Driomovą perkėlė vidurio gynėjas Aleksandras Aksionovas.

„Bangai“ sunkiu metu pavyko atsilaikyti ir džiaugtis trečiuoju laimėjimu šiame sezone – tai leido susikrauti 6 taškų pranašumą nuo laipteliu žemiau žengiančio „Panevėžio“.

„Kauno Žalgiris“, kuris dvikovą baigė be pirmame kėlinyje traumą patyrusio Philipo Otele, su 22 taškais užtikrintai žengia 3-ioje pozicijoje, tačiau į priekį toliau paleido abu lyderius.