2020-08-07 | 14 turas | „Kauno Žalgirio“ FA stadionas | Teisėjas: Manfredas Lukjančukas | Žiūrovai: 600

Lietuvos futbolo A lygoje viena iš maloniausių klubo istorijoje pergalių džiaugėsi „Kauno Žalgiris“.

Ambicingoji Roko Garasto kariauna atsitiesė po dviejų nesėkmių iš eilės ir skambia gaida 14-ojo turo akistatoje namuose net 3:0 (0:0) sutriuškino Marijampolės „Sūduvą“.

Pirmoje mačo pusėje daugiau progų pasižymėti sukūrė sūduviečiai. Thomasas Salamonas atliko pavojingą baudos smūgį, kurį atrėmė Deividas Mikelionis, taip pat pavojingai smūgiavo Mihretas Topčagičius.

35-ąją minutę standartinės padėties metu oro dvikovą laimėjo Semiras Kerla, tačiau „Kauno Žalgirio“ sirgalių laimei ant vartų linijos buvęs Jurijus Bušmanas sugebėjo apsiginti.

Kauniečiai pirmame kėlinyje išsiskyrė pavojingu Emmanuelio Davido smūgiu, o po pertraukos diktavo savo sąlygas. Jau 52-ąją dvikovos minutę Philipas Otele prasiveržė arčiau varžovų vartų ir tolimu smūgiu pažeme nuginklavo Ivaną Kardumą bei džiaugėsi antruoju įvarčiu šiame sezone.

Netrukus žalgiriečiai galėjo padvigubinti rezultatą, tačiau Simono Urbio smūgį iš arti didmeistriškai atrėmė I. Kardumas. Vis dėlto vartininkas iš Kroatijos vėl kapituliavo 78-ąją minutę, kai preciziškai iš toli mušė Linas Pilibaitis.

Galutinis taškas šiame mače buvo padėtas 82-ąją minutę: Deividas Šešplaukis išprovokavo Domagojaus Pušičiaus pražangą baudos aikštelėje, o Jurijus Bušmanas šaltakraujiškai smūgiavo nuo 11 metrų atžymos.

Po šios dvikovos „Sūduva“ ir Vilniaus „Žalgiris“ turi po 32 taškus, savo ruožtu, „Kauno Žalgiris“ su 25 taškais dar labiau įsitvirtino pirmame trejete.