2020-08-20 | 16 turas | LFF stadionas | Teisėjas: Robertas Valikonis | Žiūrovai: 990

Ketvirtasis šiame sezone sostinės derbis Lietuvos futbolo A lygoje baigėsi kortelių lietumi ir gana netikėtu rezultatu.

16-ojo turo susidūrime šeimininkų teisėmis žaidę Vilniaus „Riteriai“ išsiskyrė taikiai su kita miesto komanda „Žalgiriu“ – 2:2 (1:1).

Pirmoji akistatos atkarpa Tommi Pikkaraineno kariaunai susiklostė nesėkmingai: jau 3-iąją minutę po tolimo Donovano Slijngardo perdavimo Andrija Kaludžerovičius iššoko į akistatą su vartininku bei preciziškai smūgiavo vienu lietimu.

Kėlinio viduryje po kilusių apsistumdymų iš aikštės buvo pašalinta po vieną abiejų komandų futbolininką – Donatą Kazlauską bei D. Slijngardą.

„Riteriai“ po praleisto įvarčio nepasimetė ir sėkmingai spaudė oponentus jų aikštės pusėje. Būtent po tokios klaidos žalgiriečiai buvo priversti traukti kamuolį iš savo ginamų vartų tinklo, kai 44-ąją minutę taikliai į tolimąjį vartų kampą mušė Mindaugas Grigaravičius.

Tai buvo pirmasis 28-erių saugo įvartis šiame A lygos sezone.

Antrame kėlinyje „Žalgiris“ vėl išsiveržė į priekį – 52-ąją minutę po Hugo Videmonto perdavimo antrą kartą pasižymėjo A. Kaludžerovičius.

Žalgiriečiai turėjo neblogų galimybių padvigubinti rezultatą, tačiau antro kėlinio antroje pusėje iniciatyvą perėmė „Riteriai“. Gražus išpuolis 79-ąją minutę buvo įprasmintas Gyčio Paulausko išprovokuota pražanga baudos aikštelėje bei Angelio Lezamos realizuotu baudiniu.

„Žalgiris“ iki 2 taškų sumažino deficitą nuo pirmaujančios Marijampolės „Sūduvos“, tačiau pastaroji dar turi vienerias rungtynes atsargoje.

„Riterių“ sąskaitoje – 8 taškai ir užimama 6-oji pozicija.