2020-09-27 | 17 turas | Gargždų m. stadionas | Teisėjas: Robertas Valikonis | Žiūrovai: 800

Trečioje turnyro lentelės vietoje žengiantis „Kauno Žalgiris“ yra nusiteikęs kelti daug problemų dviem Lietuvos futbolo A lygos sezono favoritams.

Kauniečiai 17-ojo turo akistatoje svečiuose 2:1 (1:0) įveikė Gargždų „Bangą“ bei laimėjo jau ketvirtą kartą iš eilės.

Svečiai galėjo pasižymėti jau 5-ąją minutę: Linas Pilibaitis pavojingai smūgiavo galva ir kamuolys paliko aikštės ribas tik atsimušęs nuo skersinio. Kiek vėliau į Igną Driomovą mušė į ataką nuskuodęs gynėjas Jurijus Bušmanas.

Pirmame kėlinyje itin nesisekė „Bangos“ futbolininkui Dariui Zubauskui. Puolėjas atliko du puikius smūgis, tačiau abu jie sudrebino vartų konstrukciją – pirmame epizode kamuolys netgi atsimušė į abu virpstus bei skersinį.

„Kauno Žalgiris“ 38-ąją minutę išsiveržė į priekį po gražaus išpuolio, kurio metu Emmanuelis Davidas perdavė kamuolį link Grato Sirgėdo – šis įsiveržęs į baudos aikštelę taikliai smūgiavo į tolimąjį vartų kampą.

Gargždų klubas po pertraukos atsakė debiutanto Sergejaus Kundiko šūviu, kurį atrėmė Deividas Mikelionis, savo ruožtu, 90-ąją minutę nesėkmingu I. Driomovo žaidimu pasinaudojęs L. Pilibaitis antruoju bandymu nukreipė kamuolį į vartus.

Kauno ekipos kapitonas savo sąskaitoje šiame A lygos sezone turi jau 8 taiklius smūgius.

Tiesa, susitikimo pabaigoje „Kauno Žalgiris“ prisidarė sau problemų. Pasinaudojęs varžovų vidurio gynėjų klaida, 93-iąją minutę pasižymėjo Skirmantas Rakauskas, kuris su komandos draugais privertė oponentus klysti, bet laiko išsigelbėti jau nebuvo likę.

Vyr. treneris Rokas Garastas leido pasireikšti Deitonui Vinckui ir Lukui Odincovui – tai buvo pirmieji jaunųjų futbolininkų pasirodymai A lygoje.

„Kauno Žalgiris“ su 34 taškais ir toliau žengia trečias, o 15 taškų turinti „Banga“ yra laipteliu žemiau.