2020-10-31 | 20 turas | LFF Kauno treniruočių centro st. | Teisėjas: Kęstutis Bartuškevičius | Žiūrovai: 300

Lietuvos futbolo A lygos sezone sėkmingai finišavo 3-iąją vietą jau anksčiau užsitikrinęs „Kauno Žalgiris“.

Roko Garasto treniruojama ekipa 20-ojo turo mače savo sirgalių akivaizdoje 1:0 (0:0) patiesė Vilniaus „Riterius“, kuriuos šiemet įveikė visus keturis kartus.

Per pirmas 45 minutes svečiai sykį atakavo itin aštriai. Po pakelto kampinio Deividas Malžinskas iš arti stipriai smūgiavo galva, bet „Kauno Žalgirį“ išgelbėjo komandoje A lygoje debiutavęs Airidas Mickevičius.

52-ąją minutę kauniečiai išsiveržė į priekį – taikliai vienu lietimu kamuolį į vartų kampą nukreipė Philipas Otele. Legionierius iš Nigerijos įmušė trečią įvartį šiemet.

Netrukus „Riteriai“ galėjo atstatyti pusiausvyrą, bet vėl po to paties D. Malžinsko smūgio puikiai sužaidė A. Mickevičius. Kauno ekipa galėjo padvigubinti pranašumą, tiesa, Lukas Paukštė apsigynė nuo pavojingų Beno Aniso bei Lino Pilibaičio bandymų.

38 taškus surinkę kauniečiai čempionatą užtikrintai baigė treti, o 12-ąjį kartą pralaimėję „Riteriai“ nusileido į paskutinę – 6-ąją – vietą.