19 turas / Lap 24 , Vilnius
36 turas / Lap 28 , Vilnius
36 turas / Lap 28 , Marijampolė
36 turas / Lap 28 , Panevėžys
36 turas / Lap 28 , Kėdainiai
36 turas / Lap 28 , Kaunas
2021-03-13 | 2 turas | Sportima | Teisėjas: Orestas Abramavičius

„Optibet A lygos“ 2-asis turas startavo puikiu maču sostinėje – Vilniaus „Žalgiris“ namuose sužaidė lygiosiomis 2:2 (1:1) su Alytaus DFK „Dainava“.

Rungtynių pradžioje iniciatyvą perėmė šeimininkai, kurie buvo prispaudę varžovus prie savo vartų, tačiau rimčiau jiems nepagrasino, o 15-ąją minutę „Žalgirio“ aikštės pusėje driokstelėjo žaibas.

Shunas Maeta puikiai suklaidino varžovus bei įsiveržė į baudos aikštelę, kurioje išprovokavo Joelio Bopesu pražangą. Teisėjo skirtą baudinį šaltakraujiškai realizavo kamuolį į savo buvusios komandos vartus pasiuntęs Deivydas Matulevičius.

Pirmame kėlinyje „Žalgiriui“ pavyko atstatyti pusiausvyrą: 30-ąją minutę kamuolys dėkingai atšoko Hugo Videmontui, o rezultatyviausias praėjusio sezono žaidėjas užtikrintai jį nukreipė į vartus. Žalgiriečiai prieš pertrauką buvo prispaudę varžovus, bet antrojo įvarčio nepelnė.

Antrasis kėlinys prasidėjo žalgiriečių spaudimu, tiesa, netrukus dvikova pakrypo netikėtu scenarijumi. Į aikštę mestas Paulius Golubickas išprovokavo antrą Mileno Gamakovo pražangą ir raudoną kortelę, o 60-ąją minutę puikiai baudos aikštelėje kamuolį sukontroliavęs Linas Klimavičius į vartus smūgiavo nepriekaištingai.

Dešimtiese likęs „Žalgiris“ galėjo praleisti ir trečią įvartį, tačiau savo šansais nepasinaudojo dar vienas „Dainavos“ debiutantas Cyrille'as Tchayi Tchamba.

Šeimininkams išlyginamąjį įvartį pavyko įmušti 85-ąją minutę, kai po neužtikrinto vartininko Arijaus Bražinsko bei gynėjų žaidimo pasižymėjo po keitimo į kovą mestas Vilniaus ekipos kapitonas Saulius Mikoliūnas.

Tai nebuvo paskutinis įvykis šiame mače – pirmą pridėto laiko minutę antrą geltoną kortelę užsidirbo C. Tchayi Tchamba.

15'
[11m.] Deivydas Matulevičius
25'
Deivydas Matulevičius
Milen Gamakov
28'
Hugo Videmont
(Tomislav Kiš)
30'
40'
Linas Klimavičius
Pirmojo kėlinio pabaiga
58'
Paulius Golubickas
(Titas Vitukynas)
Milen Gamakov
59'
60'
Linas Klimavičius
(Linas Savastas)
Ivan Tatomirovič
(Karolis Uzėla)
63'
67'
Cyrille Tchayi Tchamba
(Deivydas Matulevičius)
Jakub Sylvestr
(Josip Tadič)
70'
Ovidijus Verbickas
(Hugo Videmont)
77'
Saulius Mikoliūnas
(Marko Karamarko)
77'
77'
Cyrille Tchayi Tchamba
81'
Vakaris Kalėda
(Said Hamulic)
84'
Vakaris Kalėda
Saulius Mikoliūnas
85'
90' +1
Cyrille Tchayi Tchamba
Rungtynių pabaiga