2021-03-21 | 4 turas | Marijampolės futbolo arenos maniežas | Teisėjas: Kęstutis Bartuškevičius

„Optibet A lygos“ 4-ąjį turą užbaigė itin atkaklus ir dinamiškas mačas, kuriame susikovė Alytaus DFK „Dainava“ bei Telšių „Džiugas“.

Marijampolėje vykusiose rungtynėse dainaviečiai atsiliko, tačiau susitikimo pabaigoje sugebėjo išplėšti lygiąsias – 1:1 (0:0).

Pirmame kėlinyje komandos apsikeitė gerais šansais. Jau pirmojo šeimininkų išpuolio metu po klastingo perdavimo iš dešiniojo krašto į vartų stačiakampį sugrįžęs Povilas Survila buvo priverstas gelbėti savo komandą.

Kėlinio viduryje „Džiugas“ turėjo gerą šansą standartinės padėties metu. Konstantinas Šulcas atliko aštrų perdavimą, tačiau Davydui Arlauskiui smūgis nepavyko. Kitoje aikštės pusėje – į akistatą su P. Survila išbėgo Deivydas Matulevičius, bet patyrusio puolėjo bandymą jaunasis vartininkas puikiai atrėmė.

Prieš pat pertrauką „Dainavos“ vidurio gynėjo Akimo Sairineno galva muštas kamuolys skriejo į vartus, visgi, svečius nuo įvarčio išgelbėjo prie vartų linijos stovėjęs futbolininkas.

49-ąją minutę „Džiugas“ išsiveržė į priekį: standartinės padėties metu du Alytaus klubo žaidėjai sužaidė nesėkmingai, o dėkingai atšokusį kamuolį į vartus be vargo nukreipė bulgaras Nasko Milevas.

Dzūkai po šio epizodo perėmė iniciatyvą, bet dviem dėkingais šansais išlyginti rezultatą nepasinaudojo D. Matulevičius. Vis dėlto tą „Dainava“ padarė 81-ąją minutę, kai puikias rungtynes sužaidęs Paulius Golubickas baudos aikštelėje surado Danilą Makejevą – po keitimo aikštėje pasirodęs rusas sėkmingai mušė antru lietimu.

Telšių ekipa iškovojo 4-ąjį tašką, „Dainava“ – po dviejų lygiųjų savo kraityje turi -1 tašką.