29 turas / Lie 23 , Gargždai
29 turas / Lie 25 , Kėdainiai
19 turas / Lie 30 , Gargždai
19 turas / Lie 31 , Kėdainiai
19 turas / Rug 01 , Vilnius
19 turas / Rug 02 , Kaunas
Tiesiogiai 22 turas / Rug 06 18:00 , Telšiai
Tiesiogiai 22 turas / Rug 06 20:00 , Kaunas
Tiesiogiai 22 turas / Rug 07 17:00 , Kaunas
Tiesiogiai 22 turas / Rug 07 19:00 , Marijampolė
Tiesiogiai 22 turas / Rug 09 19:00 , Vilnius
Tiesiogiai 23 turas / Rug 13 18:00 , Panevėžys
Tiesiogiai 23 turas / Rug 14 17:00 , Alytus
Tiesiogiai 23 turas / Rug 14 19:00 , Vilnius
2021-04-20 | 9 turas | „Hikvision“ arena (maniežas) | Teisėjas: Orestas Abramavičius | Žiūrovų: 150

Praėjusio sezono „Optibet A lygos“ vicečempionė Marijampolės „Sūduva“ iškovojo net septintąją pergalę iš eilės.

Victoro Basadre kariauna namuose 9-ojo turo akistatoje 3:1 (3:0) nugalėjo du skirtingus kėlinius sužaidusią Alytaus „Dainavą“.

Sūduviečiai savo darbą atliko per pirmąsias dvikovos minutes: 3-iąją minutę šeštą įvartį šiame sezone pelnė rezultatyviausias turnyro žaidėjas Kule Mbombo, o dar po 3 minučių pasižymėjo Serge'as Nyuiadzi, kuriam tai buvo pirmasis taiklus smūgis su „Sūduvos“ marškinėliais „Optibet A lygoje“.

Maža to, 13-ąją minutę įvarčiu džiaugėsi ir patyręs vidurio gynėjas Aleksandras Živanovičius.

Marijampolės klubas toliau dominavo bei galėjo pasižymėti ketvirtą kartą – galima išskirti progą, kai į virpstą smūgiavo Romainas Habranas.

Paskutinis dvikovos pusvalandis „Sūduvai“ nebuvo toks lengvas: 74-ąją minutę pirmąjį taiklų smūgį „Optibet A lygoje“ atliko Cyrille'as Tchayi Tchamba, taip pat gero šanso neišnaudojo po keitimo aikštėje pasirodęs Danilas Makejevas.

Jaunesniems žaidėjams davęs pasireikšti V. Basadre nenusivylė – po kariauna savo sąskaitoje po 8 mačų turi 21 tašką ir pirmauja turnyro lentelėje.

Kule Mbombo
(Romain Habran)
3'
Serge Nyuiadzi
(Kule Mbombo)
6'
Aleksandar Živanovič
(Nicolas Gorobsov)
13'
Pirmojo kėlinio pabaiga
Xabi Auzmendi
60'
67'
Renatas Banevičius
Aleksandr Makas
(Kule Mbombo)
67'
69'
Vakaris Kalėda
(Oskaras Lukošiūnas)
74'
Cyrille Tchayi Tchamba
(Said Hamulic)
79'
Alanas Marčiukaitis
(Dzambolat Tsallagov)
79'
Danil Makejev
(Cyrille Tchayi Tchamba)
Saulius Vikertas
(Serge Nyuiadzi)
87'
Ernestas Burdzilauskas
(Giedrius Matulevičius)
87'
Modestas Vainikaitis
(Romain Habran)
90'
Rungtynių pabaiga