31 turas / Spa 03 , Gargždai
23 turas / Spa 14 , Vilnius
32 turas / Spa 15 , Marijampolė
32 turas / Spa 16 , Kaunas
32 turas / Spa 16 , Telšiai
32 turas / Spa 17 , Gargždai
Tiesiogiai 32 turas / Spa 18 17:00 , Kėdainiai
Tiesiogiai 25 turas / Spa 20 18:00 , Kaunas
Tiesiogiai 23 turas / Spa 24 17:00 , Alytus
Tiesiogiai 20 turas / Spa 27 18:00 , Kaunas
Tiesiogiai 20 turas / Spa 27 20:00 , Vilnius
Tiesiogiai 33 turas / Spa 29 18:00 , Vilnius
Tiesiogiai 33 turas / Spa 30 13:00 , Kėdainiai
Tiesiogiai 33 turas / Spa 30 15:00 , Vilnius
2021-04-20 | 9 turas | „Hikvision“ arena (maniežas) | Teisėjas: Orestas Abramavičius | Žiūrovų: 150

Praėjusio sezono „Optibet A lygos“ vicečempionė Marijampolės „Sūduva“ iškovojo net septintąją pergalę iš eilės.

Victoro Basadre kariauna namuose 9-ojo turo akistatoje 3:1 (3:0) nugalėjo du skirtingus kėlinius sužaidusią Alytaus „Dainavą“.

Sūduviečiai savo darbą atliko per pirmąsias dvikovos minutes: 3-iąją minutę šeštą įvartį šiame sezone pelnė rezultatyviausias turnyro žaidėjas Kule Mbombo, o dar po 3 minučių pasižymėjo Serge'as Nyuiadzi, kuriam tai buvo pirmasis taiklus smūgis su „Sūduvos“ marškinėliais „Optibet A lygoje“.

Maža to, 13-ąją minutę įvarčiu džiaugėsi ir patyręs vidurio gynėjas Aleksandras Živanovičius.

Marijampolės klubas toliau dominavo bei galėjo pasižymėti ketvirtą kartą – galima išskirti progą, kai į virpstą smūgiavo Romainas Habranas.

Paskutinis dvikovos pusvalandis „Sūduvai“ nebuvo toks lengvas: 74-ąją minutę pirmąjį taiklų smūgį „Optibet A lygoje“ atliko Cyrille'as Tchayi Tchamba, taip pat gero šanso neišnaudojo po keitimo aikštėje pasirodęs Danilas Makejevas.

Jaunesniems žaidėjams davęs pasireikšti V. Basadre nenusivylė – po kariauna savo sąskaitoje po 8 mačų turi 21 tašką ir pirmauja turnyro lentelėje.

Kule Mbombo
(Romain Habran)
3'
Serge Nyuiadzi
(Kule Mbombo)
6'
Aleksandar Živanovič
(Nicolas Gorobsov)
13'
Pirmojo kėlinio pabaiga
Xabi Auzmendi
60'
67'
Renatas Banevičius
Aleksandr Makas
(Kule Mbombo)
67'
69'
Vakaris Kalėda
(Oskaras Lukošiūnas)
74'
Cyrille Tchayi Tchamba
(Said Hamulic)
79'
Alanas Marčiukaitis
(Dzambolat Tsallagov)
79'
Danil Makejev
(Cyrille Tchayi Tchamba)
Saulius Vikertas
(Serge Nyuiadzi)
87'
Ernestas Burdzilauskas
(Giedrius Matulevičius)
87'
Modestas Vainikaitis
(Romain Habran)
90'
Rungtynių pabaiga