2021-06-26 | 3 turas | Alytaus m. stadionas | Teisėjas: Jurij Paškovskij | Žiūrovai: 450

Šeštadienį „Optibet A lygos“ atkelto 3-iojo turo rungtynėse Kauno raj. „Hegelmann Litauen“ komanda svečiuose iškovojo vėlyvą pergalę prieš Alytaus „Dainavos“ ekipą 2:1 (0:0).

Prieš prasidedant rungtynėms dainaviečiai sulaukė nemalonių žinių – startinėje sudėtyje įrašytas Paulius Golubickas visgi nepasirodė dvikovoje, jį pakeitė Titas Vitukynas. Visgi tai nesutrukdė šeimininkams būti pavojingesniems pirmoje rungtynių atkarpoje.

11 minutę gerą galimybę pasižymėti turėjo Saidas Hamuličius, kuris patogioje pozicijoje baudos aikštelėje smūgiavo kamuolį galva tiesiai į svečių vartininką Igną Plūką. Po kelių minučių abu žaidėjai susidūrė dar vienoje akistatoje, kurioje vartų sargas neutralizavo pavojingą kontrataką kojomis išmušdamas kamuolį.

Žaidimas toliau klostėsi apylygiai. Abi komandos drąsiai kontroliavo kamuolį ir bandė ieškoti galimybių baudos aikštelės prieigose, bet kokybiškas gynėjų žaidimas neleido varžovams sukurti realių progų įmušti.

Po pertraukos solidžiau startavo „Hegelmann Litauen“ futbolininkai, kurie jau 47 minutę persvėrė rezultatą. Aikštėje vos apšilęs Levanas Mačarašvilis pakėlė kampinį, o kamuolys tarp žaidėjų kojų jūros surado Yukiyoshi Karashima, kuris iš arti tiksliai smūgiavo į vartus.

Po įmušto įvarčio abi komandos žaidė atvirą žaidimą ir pavojingų epizodų netrūko prie abiejų vartų. „Dainava“ turėjo neblogą progą išlyginti rezultatą 53 minutę, kai po kūrybingo Vytauto Lukšos perdavimo, baudos aikštelės kairėje buvęs S. Hamuličius nepataikė į vartus.

Kitame aikštės gale Nauris Petkevičius puikiai sužaidė sienele su Kyle’u Spence'u, kuris techniškai susitvarkė su oponentais, bet smūgiavo šalia kairiojo virpsto.

67 minutę „Dainavai“ pavyko išlyginti rezultatą. Po sėkmingai įžaisto kampinio, V. Lukša atidavė puikų perdavimą į baudos aikštelės veiksmo epicentrą, kuriame S. Hamuličius atliko tikslų šūvį galva.

Rungtynėms einant į pabaigą „Hegelmann Litauen“ komanda išplėšė pergalę po šeimininkų aplaidumo baudos aikštelėje. Po Klaudijaus Upsto perdavimo į baudos aikštelės vidurį, N. Petkevičius nieko netrukdomas galingu smūgiu nepaliko vilčių Arijui Bražinskui.

Po pergalės „Hegelmann Litauen“ (25 tšk.) atitrūko trimis taškais nuo šeštoje vietoje esančių Vilniaus „Riterių“. „Dainava“ (14 tšk.) toliau išlieka priešpaskutinėje lentelės vietoje.