2021-08-07 | 22 turas | Marijampolės futbolo arenos stadionas | Teisėjas: Robertas Šmitas | Žiūrovai: 750

Apmaudžiai pergalę iš rankų Kaune paleidusi Marijampolės „Sūduva“ atsitiesė „Optibet A lygos“ 22-ojo turo rungtynėse.

Victoro Basadre kariauna savo sirgalių akivaizdoje pirmą kartą šiemet nugalėjo turnyro lentelės kaimyną „Panevėžį“ – 3:0 (1:0).

Šeimininkai užtikrintai kontroliavo situaciją ir dažnai kėlė varžovams rūpesčių po perdavimų iš kraštų. Kėlinio viduryje Nicolas Gorobsovas fantastišku smūgiu pelnė įvartį, tačiau teisėjai suklydo ir neužskaitė taiklaus šūvio nepamatę, kad nuo skersinio atsimušęs kamuolys kirto vartų liniją.

Visgi 30-ąją minutę „Sūduva“ išsiveržė į priekį: po Marko Benetos perdavimo iš dešiniojo krašto nuo varžovų atitrūkęs Romainas Habranas taikliai smūgiavo galva.

Po pertraukos sūduviečiai ir toliau užtikrintai kontroliavo situaciją. Nuo atsarginių žaidėjų suolo į kovą mestas Jevgenas Jefremovas baudos aikštelėje surado Olivier Rommensą, kuris galingu smūgiu padvigubino rezultatą.

Tai buvo pirmasis belgo įvartis „Sūduvos“ gretose.

Marijampolės klubas pasižymėjo ir trečią kartą – Xabi Auzmendi perdavimas virto Jordano N'Kololo taikliu smūgiu vienu lietimu.

Vicečempionai užtikrintai išlaikė pranašumą bei su 43 taškais pakilo į turnyro lentelės viršūnę, „Panevėžys“ su 38 taškais žengia ketvirtas.