Tiesiogiai 10 turas / Bal 24 19:00 , Kaunas
Tiesiogiai 10 turas / Bal 24 20:00 , Vilnius
Tiesiogiai 11 turas / Bal 27 15:00 , Telšiai
Tiesiogiai 11 turas / Bal 28 13:00 , Kaunas
Tiesiogiai 11 turas / Bal 28 15:00 , Gargždai
Tiesiogiai 11 turas / Bal 28 17:00 , Marijampolė
Tiesiogiai 11 turas / Bal 28 19:00 , Alytus
2021-08-15 | 23 turas | „Kauno Žalgirio“ FA stadionas | Teisėjas: Robertas Valikonis | Žiūrovai: 300

„Kauno Žalgirio“ futbolininkai nutraukė šešerių iš eilės nelaimėtų rungtynių seriją. Tai jie padarė derbio rungtynėse nugalėdami Kauno raj. „Hegelmann Litauen“ komandą 2:1 (0:0).

Pirmajame kėlinyje abi komandos žaidė aukšto intensyvumo futbolą, bet pavojingų situacijų buvo užfiksuota mažai. „Hegelmann Litauen“ gretose ambicingus smūgius atliko Levanas Mačarašvilis, o žalgiriečiai bene geriausią progą turėjo, kai Philipo Otele smūgį atrėmė vartininkas Ignas Plūkas.

Po pertraukos aukštesne pavara žaidime startavo „Kauno Žalgiris“, kuris vėliau ir įprasmino turėtą iniciatyvą įvarčiu. 62 minutę kontratakoje Michaelas Thuique‘as gražiai prasiveržė dešiniuoju kraštu ir atliko perdavimą į baudos aikštelę, kur nesunkiai įvartį iš arti pelnė Deividas Šešplaukis.

Roko Garasto auklėtiniai netrukus ir padvigubino persvarą. Ph. Otele pataikė į virpstą, o baudos aikštelėje vėl siautė M. Thuique‘as, kurio smūgiai buvo blokuoti. Visgi sambrūzdžio „Hegelmann Litauen“ komandai neutralizuoti nepavyko, o prie kamuolio prišokęs Divine‘as Naah tiksliai smūgiavo į vartus.

Po praleisto įvarčio svečiai greitai sureagavo ir sušvelnino rezultatą. Po keitimo į aikštę žengęs Alexas Negueba sėkmingai susitvarkė su varžovų pasipriešinimu baudos aikštelėje ir nuginklavo vartininką Airidą Mickevičių. Brazilui tai buvo pirmasis įvartis „Optibet A lygoje“.

Vėliau veiksmo netrūko prie abiejų komandų vartų, dažniau pirštines į darbą reikėjo paleisti tiek A. Mickevičiui, tiek I. Plūkui. „Kauno Žalgiriui“ visgi pavyko išlaikyti trapų pranašumą ir švęsti pergalę, kurią pastarąjį kartą lygoje jie džiaugėsi birželio 12 dieną.

Pergalė leido „Kauno Žalgiriui“ (42 tšk.) pakilti į antrąją vietą. „Hegelmann Litauen“ (38 tšk.) futbolininkai toliau išlieka penkti.