2021-08-27 | 25 turas | Marijampolės futbolo arenos stadionas | Teisėjas: Jurij Paškovskij | Žiūrovai: 600

Kauno rajono „Hegelmann Litauen“ ekipa tampa vis galingesne jėga „Optibet A lygoje“ – čempionato debiutantai pelnytai nutraukė lyderių pergalių seriją.

25-ojo turo akistatoje išvykoje Kauno rajono komanda 2:1 (0:0) palaužė pirmenybėse pirmaujančią Marijampolės „Sūduvą“.

Pirmame kėlinyje daug įsimintinų epizodų nenutiko: dėl traumos aikštę buvo priverstas palikti Romainas Habranas, o Nicolas Gorobsovo baudos smūgį atrėmė į Lietuvos rinktinę iškviestas Ignas Plūkas.

Po pertraukos žaidimas klostėsi panašia vaga, tačiau nuo 70 minutės „Hegelmann Litauen“ futbolininkai netikėtai sugebėjo perimti iniciatyvą. 73-iąją minutę svečiai išsiveržė į priekį – po rikošeto kamuolys dėkingai atšoko Viliui Armanavičiui, kuris savo šansu pasinaudojo.

Šeimininkai pagrindiniam laikui artėjant į pabaigą turėjo puikų šansą atstatyti pusiausvyrą, tačiau Jordanas N'Kololo iš geros padėties nepataikė į vartus. Netrukus „Sūduva“ buvo nubausta.

Po greitos atakos ir Klaudijaus Upsto perdavimo iš dešiniojo krašto 87-ąją minutę Nauris Petkevičius nutraukė tylą bei po mėnesio pertraukos džiaugėsi savo 12-uoju įvarčiu šiame sezone.

Šeimininkai dar kilo į lemiamą šturmą, tačiau per vėlai. Trečią pridėto laiko minutę J. N'Kololo įspūdingu akrobatišku smūgiu sušvelnino rezultatą ir tai buvo viskas, ką čempionato lyderiams pavyko pasiekti.

„Sūduva“ po 25 mačų turi 52 taškus, o Kauno rajono ekipa su 42 taškais rikiuojasi 5-oje vietoje, bet priartėjo prie konkurentų kovoje dėl vietų pirmame ketverte.