2021-09-26 | 30 turas | LFF Kauno treniruočių centro st. | Teisėjas: Manfredas Lukjančukas | Žiūrovai: 200

„Optibet A lygos“ debiutantas Telšių „Džiugas“ šio sezono tarpusavio rungtynėse gana akivaizdžiai įrodė pranašumą prieš Kauno rajono „Hegelmann Litauen“ klubą.

30-ojo turo susitikime Kaune šeimininkai pirmavo, tačiau vėl turėjo tenkintis lygiosiomis – 1:1 (1:1).

Kurį laiką ekipos pirmame kėlinyje žaidė gana atvirą futbolą, tačiau po to veiksmas aprimo, o kamuolio kontrolės pranašumą turėjo šeimininkai.

Tiesa, „Hegelmann Litauen“ komanda kartą sugebėjo iššauti. 29-ąją minutę Klaudijus Upstas atliko eilinį aštrų perdavimą iš dešiniojo krašto – nuo varžovo atitrūkęs Nauris Petkevičius taikliai mušė vienu lietimu.

N. Petkevičius pelnė 13-ąjį šio sezono įvartį bei vėl sugrįžo į rezultatyviausių čempionato žaidėjų viršūnę.

Kėlinio pabaigoje aštriau atakavo svečiai: Jeffersono smūgis iš arti skriejo pro šalį, o per teisėjo pridėtą baudinį po Manto Fridriko pražangos realizavo Nasko Milevas, kuriam tai buvo 11-asis taiklus smūgis šiemet.

Antroje mačo pusėje atkarpomis iniciatyvą turėjo tiek viena, tiek kita komanda, bet nė vienai iš jų nepavyko sukurti itin pavojingų progų ir pagrasinti vartininkams.

7-oje vietoje žengiantis „Džiugas“ yra surinkęs 30 taškų, o Kauno rajono klubas su 47 taškais žengia penktas, tačiau po šių lygiųjų šansai prasibrauti į pirmą ketvertą išties sumenko.