9 turas / Bal 20 , Kaunas
9 turas / Bal 20 , Šiauliai
Tiesiogiai 10 turas / Bal 24 19:00 , Kaunas
Tiesiogiai 10 turas / Bal 24 20:00 , Vilnius
2021-11-20 | 35 turas | Marijampolės futbolo arenos maniežas | Teisėjas: Robertas Šmitas | Žiūrovai: 400

Šio sezono „Optibet A lygos“ lenktynėse dėl titulo intriga bus gyva iki pat paskutinės savaitės – Marijampolės „Sūduva“ sugrįžo į pergalingą ritmą.

35-ojo turo mače namuose sūduviečiai rezultatu 3:1 (2:0) nugalėjo dar kartą daug problemų jiems sukėlusį Telšių „Džiugą“.

Per pirmąsias 45 minutes „Sūduvai“ pavyko pelnyti du įvarčius. 21-ąją minutę po perdavimo į baudos aikštelę Jordanas N'Kololo atitrūko nuo varžovo ir iš arti galva nukreipė kamuolį į vartus.

Tai buvo 7-asis legionieriaus iš Kongo Demokratinės Respublikos įvartis, tačiau jo pasirodymą apkartino trauma – jis buvo pakeistas pirmojo kėlinio antroje pusėje. Vis dėlto darbą sėkmingai tęsė jo komandos draugai.

Į baudos aikštelę 40-ąją minutę įsiveržęs Romainas Habranas taikliai smūgiavo į tolimąjį vartų kampą ir padvigubino rezultatą, nubausdamas varžovus, kai puikios progos neišnaudojo Davydas Arlauskis – jo smūgį atrėmė į vartų stačiakampį grįžęs Makis Giannikoglou.

Kovingasis „Džiugas“ vėl parodė charakterį ir sužaidė solidų antrą kėlinį. Dovydo Virkšo smūgį atrėmė M. Giannikoglou, tačiau graikas liko bejėgis 53-iąją minutę, kai galva kamuolį į vartus nukreipė Miroslavas Puškarovas.

Įsibėgėjęs Telšių klubas kūrė varžovams labai daug rūpesčių, tačiau rimčiau „Sūduvos“ vartams pagrasinti taip ir nepavyko, nors įtampos išties netrūko. Pergalę sūduviečiai įtvirtino 88-ąją minutę, kai puikiu tolimu smūgiu pasižymėjo po keitimo aikštėje pasirodęs Jevgenas Jefremovas.