2022-06-22 | 16 turas | LFF stadionas | Teisėjas: Kęstutis Bartuškevičius | Žiūrovai: 300

„Optibet A lygoje“ vis rečiau galime pastebėti titulą ginančio Vilniaus „Žalgirio“ kluptelėjimus – laimėtas jau šeštas mačas iš pastarųjų septynių.

Sostinės klubas 16-ojo turo dvikovoje namuose 2:1 (0:0) įveikė prieš šį susitikimą gerokai nukraujavusį, bet solidžiai kovojusį Telšių „Džiugą“.

Pirmame kėlinyje svečiai skyrė nemažai dėmesio gynybai, tad „Žalgiris“ daug progų nesukūrė. Visgi porą sykių tiek Fabienas Ourega, tiek Renanas Oliveira surado šansų smūgiams – ypač pavojingas buvo prancūzo bandymas, kai kamuolys po vartininko Mariaus Paukštės lietimo praskriejo visiškai greta vartų.

„Džiugas“ geriausią progą susikūrė vienos iš paskutinių atakų pirmame kėlinyje metu. Po pakelto kampinio Joelis Bopesu turėjo gerokai pasistengti, jog išmuštų kamuolį beveik nuo vartų linijos.

Telšių klubui šiame mače teko atlikti du priverstinius keitimus. Leonardo Antonio buvo pakeistas pirmame kėlinyje, o vietoje Ivo Brazo pasirodęs 15-metis Domas Jankevičius žaidė pirmąsias 8 minutes „Optibet A lygoje“.

Šeimininkai abu įvarčius įmušė 54-ąją bei 57-ąją minutėmis – po Petaro Mamičiaus rezultatyvių perdavimų pasižymėjo Renanas Oliveira bei Josipas Tadičius, atitinkamai pelnę šeštą ir trečią įvartį šiemet.

„Džiugas“ atgaivino intrigą 75-ąją minutę: po grubios „Žalgirio“ klaidos savo aikštės pusėje Jorge Eduardo pasinaudojo šia dovana. Vis tik tai buvo viskas, ką telšiškiams pavyko pasiekti šiame mače.

„Žalgiris“ su 35 taškais išsilaikė turnyro lentelės viršūnėje, džiugiečiai su 9 taškais žengia devinti.