2023-04-01 | 5 turas | „Sportima“ | Teisėjas: Manfredas Lukjančukas | Žiūrovai: 800

Po rinktinių pertraukos „Optibet A lygos“ 5-ajame ture titulą ginantis čempionas Vilniaus „Žalgiris“ iškovojo triuškinamą pergalę.

Sostinės komanda mušė gražius įvarčius ir 4:0 (1:0) įveikė Marijampolės „Sūduvą“, patyrusią ketvirtą nesėkmę per penktą mačą.

Pirmame kėlinyje kamuolį ilgiau kontroliavo žalgiriečiai, tačiau pavojingų epizodų susikurti nepavyko. Kartą po tolimo smūgio darbo turėjo Vilius Stebrys, kiti bandymai skriejo pro šalį.

„Sūduva“ ne sykį bėgo į pavojingas kontratakas, kuriose išsiskyrė Oleksijus Zbunis bei Aivaras Emsis. Pastarasis atliko perdavimą Levanui Mačarašviliui – šio smūgį pažeme atrėmė Tomislavas Duka.

39-ąją minutę „Žalgiris“ išsiveržė į priekį. Į rikiuotę grįžęs Mathiasas Oyewusi baudos aikštelėje išprovokavo Augusto Dubicko pražangą – „Optibet A lygoje“ debiutavusiam vidurio gynėjui buvo parodyta raudona kortelė, o baudinį realizavo Arni Vilhjalmssonas.

Po pertraukos vilniečiai savo pranašumą įtvirtino trimis gražiais įvarčiais. 56-ąją minutę tolimu smūgiu pasižymėjo M. Oyewusi, dar po 3 minučių pirmuoju įvarčiu „Optibet A lygoje“ džiaugėsi Mario Paveličius.

Tai nebuvo viskas: 17-metis Romualdas Jansonas 74-ąją minutę taip pat priminė apie save – vilnietis taip pat atsidarė taiklių smūgių sąskaitą Lietuvos čempionate.

Vilniaus ekipa po trečiosios pergalės savo sąskaitoje turi 10 taškų, „Sūduva“ lieka su 3 taškais.