2023-04-19 | 9 turas | LFF Kauno treniruočių centro st. | Teisėjas: Donatas Rumšas | Žiūrovai: 500

9-ajame „Optibet A lygos“ ture žiūrovai išvydo rezultatyvų Kauno derbį.

LFF Kauno treniruočių centro stadione susirinkę futbolo aistruoliai pamatė penkis įvarčius ir „Hegelmann“ ekipos pergalę prieš „Kauno Žalgirį“ rezultatu 3:2 (0:1).

Žalgiriečiai aktyviau pradėjo rungtynes – 8-ąją minutę kamuolys baudos aikštelėje po kojomis nukrito vienam kūrybingiausių „Kauno Žalgirio“ futbolininkų Gratui Sirgėdui, tačiau atakuojančio saugo smūgis prašvilpė visai greta virpsto.

40-ąją minutę standartinės situacijos metu vidurio gynėjas Jasonas Noslinas perdavė kamuolį Edvinui Girdvainiui, kuris ir pasiuntė kamuolį į vartus. Rungtynių arbitrai nusprendė, kad kamuolys kirto vartų liniją ir „Kauno Žalgirio“ futbolininkai į rūbinę iškeliavo su minimalia persvara. Iki šio įvarčiu pasibaigusio momento komandos labiau rūpinosi savų vartų saugumu ir pavojingesnių epizodų prie varžovų vartų nesukūrė.

Antrajame kėlinyje „Kauno Žalgirio“ futbolininkai ir toliau užtikrintai gynėsi bei ieškojo progų kontratakose. Vieną jų puikiai išpildė sužaidus daugiau nei valandą – Brahimas Konate atliko puikų reidą aikštės viduryje bei pristatė kamuolį po keitimo aikštėje pasirodžiusiam Antonui Fase, pastarasis nuginklavo Tomą Švedkauską bei persvarą padvigubino.

74-ąją minutę pirmąją puikią progą susikūrė ir ją įvarčiu pavertė Kauno rajono „Hegelmann“ futbolininkai – po Aleksandro Levšino aštraus perdavimo į baudos aikštelę, kamuolį į vartų tinklą pasiuntė kroatas Filipas Dangubičius.

Vos po keturių minučių mėlynai balti dar kartą užkūrė pirtį prie žalgiriečių vartų – „Hegelmann“ ekipos saugas Cesinha pirmasis suskubo prie atšokusio kamuolio bei pasiuntė jį į apatinį vartų kampą. Rezultatas po šio įvarčio jau tapo lygus.

84-ąją minutę F. Dangubičius į euforiją pasiuntė visus  LFF Kauno treniruočių centro stadione susirinkusius „Hegelmann“ komandos sirgalius. Puolėjas sulaukė perdavimo iš dešiniojo atakos krašto ir pasiuntė kamuolį į vartų tinklą.

Charakterį pademonstravusi ir tris taškus iškovojusi „Hegelmann“ ekipa su 12 taškų pakilo į penktąją turnyro lentelės vietą. „Kauno Žalgirio“ futbolininkai taupyklėje toliau lieka su 15 taškų bei rikiuojasi ketvirti.