9 turas / Bal 20 , Šiauliai
9 turas / Bal 21 , Panevėžys
Tiesiogiai 10 turas / Bal 24 19:00 , Kaunas
Tiesiogiai 10 turas / Bal 24 20:00 , Vilnius
2023-05-20 | 14 turas | Marijampolės futbolo arenos stadionas | Teisėjas: Robertas Šmitas | Žiūrovai: 700

„Optibet A lygos“ 14-ajame ture buvo užfiksuotas vienas netikėtas rezultatas – ilgą nelaimėtų dvikovų seriją pavyko nutraukti Marijampolės „Sūduvai“.

Dovydo Lastausko kariauna savo sirgalių akivaizdoje 2:1 (0:1) įveikė Vilniaus „Žalgirį“, kuris prieš tai buvo laimėjęs šešerias rungtynes iš eilės.

Pirmojo kėlinio antroje pusėje svečiai perėmė iniciatyvą ir išsiveržė į priekį. 31-ąją minutę Donatas Kazlauskas surado baudos aikštelėje Mathiasą Oyewusi, kuris taikliai smūgiavo iš arti.

Po pertraukos sūduviečiai pademonstravo charakterį: 59-ąją minutę Ibrahimas Olaosebikanas atliko perdavimą į priekį, o nuo varžovo atitrūkęs Oleksijus Zbunis perkėlė kamuolį per Edviną Gertmoną.

Esant lygiam rezultatui, kartą grubiai suklydo Vilius Stebrys, tačiau varžovas į vartų plotą nepataikė. 84-ąją minutę kovingai žaidusi „Sūduva“ pasiekė savo – po Juno Suzuki pakelto kampinio galva taikliai mušė Aleksandras Živanovičius.

Sūduviečiai su 13 taškų pakilo į 8-ąją vietą, o 29 taškus turintis Vilniaus klubas rikiuojasi trečias.