Tiesiogiai 12 turas / Geg 01 15:00 , Šiauliai
Tiesiogiai 12 turas / Geg 01 17:00 , Vilnius
Tiesiogiai 12 turas / Geg 02 18:00 , Telšiai
Tiesiogiai 12 turas / Geg 02 19:00 , Panevėžys
Tiesiogiai 13 turas / Geg 11 15:00 , Alytus
Tiesiogiai 13 turas / Geg 11 17:00 , Marijampolė
Tiesiogiai 13 turas / Geg 11 19:00 , Gargždai
2024-04-07 | 6 turas | LFF stadionas | Teisėjas: Vilius Paulauskas | Žiūrovai: 1250

Sekmadienį įvyko dar vienas 6-ojo „TOPsport A lygos“ turo susitikimas, kuriame jėgas išbandė sostinės bei Saulės miesto atstovai. Vilniaus „Žalgiris“ savo namų teritorijoje užtikrintai nugalėjo FA „Šiauliai“ – vilniečiai pergalę LFF stadione šventė rezultatu 3:0 (1:0).

Dvikovą aktyviau pradėjo namų šeimininkai – turėjo kelias standartines situacijas, smūgį į vartų plotą atliko Joelis Bopesu, kiek vėliau tuo pačiu išsiskyrė ir Paulius Golubickas.

17-ąją minutę itin gerą šansą pasižymėti turėjo vienas prieš vartininką atsidūręs Nauris Petkevičius, tačiau Arpadas Tordai savo komandą nuo praleisto įvarčio išgelbėjo. 23-iąją minutę šiauliečius gelbėjo Gustas Baliutavičius, kai po gero P. Golubicko perdavimo savosios progos neišnaudojo Liviu Antalis.

Įvartis į svečių vartus krito 31-ąją minutę – kamuolys nuo P. Golubicko atkeliavo iki Armino Hodžičiaus, pastarasis neklydo bei nuginklavo G. Baliutavičių.

51-ąją minutę L. Antalis kamuolį pasiuntė Nikola Pekovičiui, su pastarojo bandymu gan lengvai susitvarkė G. Baliutavičius. Sužaidus kiek mažiau nei valandą, Deividas Dovydaitis turėjo nemažai erdvės ir laiko atlikti smūgį, jo bandymą blokavo varžovas.

Žalgiriečiai rezultatą padvigubino 67-ąją minutę, kai po puikaus J. Bopesu perdavimo taikliu smūgiu išsiskyrė po keitimo pasirodęs N. Petkovičius. 89-ąją minutę vilniečiai padėjo tašką: po Romualdo Jansono perdavimo dublį pelnė N. Petkovičius.

Po pergalės 6-ajame „TOPsport A lygos“ ture Vladimiro Čeburino auklėtiniai pakilo į pirmąją turnyro lentelės poziciją, savo ruožtu, Saulės miesto atstovai su 6 taškais rikiuojasi aštunti.