23 turas / Rug 04 , Vilnius
20 turas / Rug 07 , Vilnius
24 turas / Rug 08 , Panevėžys
24 turas / Rug 10 , Raudondvaris
24 turas / Rug 10 , Gargždai
24 turas / Rug 11 , Šiauliai
Tiesiogiai 21 turas / Rug 13 19:00 , Gargždai
Tiesiogiai 25 turas / Rug 17 18:25 , Marijampolė
Tiesiogiai 25 turas / Rug 17 19:00 , Telšiai
Tiesiogiai 25 turas / Rug 17 19:00 , Raudondvaris
Tiesiogiai 25 turas / Rug 17 20:00 , Vilnius
Tiesiogiai 22 turas / Rug 20 19:00 , Vilnius
Tiesiogiai 22 turas / Rug 20 19:00 , Šiauliai
Tiesiogiai 22 turas / Rug 20 19:00 , Panevėžys
2018-04-12 | 7 turas Marijampolės futbolo arenos maniežas | Teisėjas: Edmundas Gaigalas | Žiūrovai: 850

Titulą ginanti Marijampolės „Sūduva“ iškovojo šeštąją pergalę per septynerias rungtynes. Marijampoliečiai namuose 7-ojo A lygos turo susitikime 4:1 (1:0) sutriuškino trečią iš eilės nesėkmę patyrusį „Kauno Žalgirį“.

Tiesa, čempionato lyderiams ši pergalė turi ir nemalonų prieskonį. 12-ąją bei 39-ąją minutėmis strategui Vladimirui Čeburinui teko atlikti priverstinius keitimus – pakeisti traumas patyrusius Vaidą Slavicką ir Karolį Laukžemį. Be to, kauniečiai atkakliai priešinosi ir tik per pridėtą teisėjo laiką marijampoliečiams pavyko išsiveržti į priekį.

Greitos kontratakos metu Andro Švrljuga iš dešiniojo krašto perdavė kamuolį į baudos aikštelę, kur Ovidijus Verbickas galingu smūgiu galva nepaliko nė menkiausios galimybės Martynui Matuzui.

Antro kėlinio pradžioje šeimininkai du kartus buvo arti antrojo įvarčio. Sykį pavojingą Josipo Tadičiaus smūgį pažeme atrėmė puikiai sužaidęs M. Matuzas, o kiek vėliau Gersonas Acevedo tolimu smūgiu sudrebino vartų skersinį.

64-ąją minutę kauniečiams netikėtai pavyko išlyginti rezultatą. „Sūduvos“ gynėjas iš Baltarusijos Vitalijus Gaidučikas nesėkmingai galva numetė kamuolį link Ivano Kardumo ir tuo pasinaudojęs Ernestas Mickevičius tiksliu smūgiu išlygino rezultatą.

Visgi svečiai ilgai nesidžiaugė – jau 66-ąją minutę čempionato lyderiai vėl išsiveržė į priekį. Rigino Cicilia atliko aukštą perdavimą O. Verbickui, kuris neleido kamuoliui nusileisti ant žemės ir puikiai smūgiavo vienu lietimu.

Šis įvartis palaužė „Kauno Žalgirį“, tad Mindaugo Čepo kariauna, kurios gretose šį sezoną debiutavo 39-erių gynėjas Ignas Dedura, dar du sykius traukė kamuolį iš savo vartų tinklo.

Iš kelių progų „Sūduva“ išnaudojo dvi, kai 71-ąją bei 84-ąją minutėmis pasižymėjo J. Tadičius ir G. Acevedo. Abiejuose epizoduose buvo atlikti perdavimai iš dešiniojo krašto, o komandos draugams belikdavo tik pasiųsti kamuolį į tuščius vartus.

Povilas Leimonas
(Vaidas Slavickas)
12'
21'
Gabrielius Zagurskas
23'
Linas Pilibaitis
Josip Tadič
(Karolis Laukžemis)
39'
Gerson Acevedo
42'
Ovidijus Verbickas
(Andro Švrljuga)
45' +2
Pirmojo kėlinio pabaiga
46'
Ante Bakmaz
52'
Ignas Dedura
64'
Ernestas Mickevičius
Ovidijus Verbickas
(Rigino Cicilia)
66'
Josip Tadič
(Andro Švrljuga)
71'
83'
Aurimas Raginis
(Ernestas Mickevičius)
Gerson Acevedo
(Josip Tadič)
84'
Sergej Amirzian
(Rigino Cicilia)
88'
Rungtynių pabaiga