Tiesiogiai 14 turas / Geg 17 19:00 , Alytus
Tiesiogiai 14 turas / Geg 18 16:00 , Širvintos
Tiesiogiai 14 turas / Geg 18 18:00 , Panevėžys
Tiesiogiai 14 turas / Geg 19 17:00 , Telšiai
Tiesiogiai 14 turas / Geg 19 18:25 , Vilnius
Tiesiogiai 15 turas / Geg 24 19:00 , Marijampolė
Tiesiogiai 15 turas / Geg 25 16:00 , Kaunas
Tiesiogiai 15 turas / Geg 25 19:00 , Panevėžys
2024-05-02 | 12 turas | „Aukštaitijos“ stadionas | Teisėjas: Mindaugas Jackus | Žiūrovai: 450

„TOPsport A lygos“ 12-ajame ture nesėkmingą atkarpą nutraukė ir pergalę prieš Marijampolės „Sūduvą“ pasiekė „Panevėžys“. Namų tvirtovėje žaidę panevėžiečiai identišku rezultatu atsirevanšavo už pirmame rate patirtą pralaimėjimą – dvikova baigėsi rezultatu 1:0 (0:0).

11-ąją minutę po pakelto kampinio galva iš arti smūgiavo Matijus Remeikis, jo bandymą sustabdė Giedrius Zenkevičius. 19-ąją minutę aštrų Ernesto Veliulio perdavimą nutraukė vartų sargas, kamuolys atšoko Nemanja Bosančičiui, jo bandymas buvo blokuotas. Kiek vėliau sūduviečiai prarado Ivaną Zotko, kuris dėl traumos buvo pakeistas.

Pirmojo kėlinio pabaigoje Kwadwo Asamoah kamuolį atmetė Matijui Remeikiui, jo spirtas kamuolys skriejo greta vartų konstrukcijos.

59-ąją minutę panevėžiečiai rezultatą persvėrė į savo pusę, kai E. Veliulio smūgį atrėmė G. Zenkevičius, o atšokusį kamuolį į vartų tinklą pasiuntė K. Asamoah.

Po Andrijaus Karvackio pražangos baudos aikštelėje įvartį 83-iąją minutę nuo 11 metrų atžymos pelnyti galėjo Steve'as Lawsonas, tačiau pastarasis kamuolį pasiuntė virš vartų.

Kėlinio pabaigoje Nika Kačarava suklaidino kelis varžovus bei surado erdvės turėjusį M. Remeikį, jo šūvis buvo toli nuo tikslo.

Jau per pridėtą teisėjo laiką rezultatą išlyginti galėjo Tautvydas Burdzilauskas – standartinės situacijos metu jo smūgis galva buvo blokuotas, prie atšokusio kamuolio Tautvydas suskubo pirmasis, tačiau buvo sudrebinta vartų konstrukcija.

Po 12-ojo turo „Panevėžys“ su 11 taškų lieka 9-oje pozicijoje, „Sūduva“ rikiuojasi laipteliu aukščiau bei Gino Lettieri auklėtinius lenkia 2 taškais.