2019-04-14 | 6 turas | Klaipėdos dirbtinės dangos st. | Teisėjas: Vijūnas Vasiliauskas | Žiūrovai: 200

Lietuvos futbolo A lygoje antrąja pergale džiaugėsi kovingai rungtyniaujantys Klaipėdos „Atlanto“ futbolininkai.

Atlantiečiai 6-ojo turo akistatoje namuose po atkaklios kovos 2:1 (1:0) įveikė turnyro lentelės kaimynu iki tol buvusį „Panevėžį“.

Abi komandos rungtynes pradėjo nuo žvalgybos ir pirmąsias 10 minučių veiksmas vyko daugiausiai aikštės viduryje. 11-ąją minutę panevėžiečiai surengė pavojingą išpuolį, bet iš arti Rafaelio Ledesmos smūgiuotą kamuolį „Atlanto“ vartininkas Krišjanis Zviedris nukreipė į kampinį.

Kėlinio viduryje atlantiečiams pavyko perimti iniciatyvą: 23-iąją susitikimo minutę klaipėdiečiai kėlė pirmąjį kampinį prie svečių vartų. Baudos aikštelėje laisvas kamuolį priėmęs Andrius Bartkus iš dėkingos padėties šovė virš vartų. Kiek vėliau į vartų sargą Marių Suvaizdį mušė Vytautas Lukša.

Prieš pertrauką „Panevėžys“ galėjo išsiveržti į priekį. R. Ledesma pakėlė kamuolį į klaipėdiečių baudos aikštelę, kur prie jo pirmasis suskubęs Mantas Fridrikas atliko smūgį, privertusį K. Zviedrį rodyti visą savo meistriškumą.

Netrukus po oponentų pakelto kampinio „Atlantas“ surengė įvarčiu pasibaigusią kontrataką. 42-ąją minutę Darvydas Šernas atliko perdavimą arčiau vartų, o Tautvydas Eliošius netyčia nukreipė kamuolį į savo vartus.

Tuoj pat po pertraukos, 46-ąją mačo minutę, šeimininkai padvigubino rezultatą. Tolimu smūgiu savo pirmą įvartį šiame sezone pelnė D. Šernas.

Prabilo ir „Panevėžio“ lyderis Paulius Janušauskas. Aukštaitijos ekipos saugas po Luko Čerkausko perdavimo 68-ąją minutę gražiu smūgiu sugrąžino intrigą į rungtynes.

Svečiai bandė išplėšti bent tašką ir buvo labai arti tikslo. Paskutinėmis minutėmis standartinės padėties metu Pavelas Krukas atliko smūgį į vartų plotą, bet savo komandą išgelbėjo K. Zviedris.

Po antrosios sezono pergalės „Atlantas“ turi 6 taškus ir pakilo 6-ąją turnyro lentelės vietą.